Laisvalaikis

Populiariausios vietos fotosesijoms Lietuvoje

Lietuva yra nuostabi šalis, kurią kasmet aplanko vis daugiau turistų iš viso pasaulio. Ji garsėja turtinga istorija, kvapą gniaužiančiais kraštovaizdžiais ir nuostabia architektūra. Todėl nenuostabu, kad Lietuvoje yra tiek daug puikių vietų, kurias yra pamėgę fotografavai. Tačiau, jei jūs jau kurį laiką svarstote, kokią vietą galėtumėte pasirinkti jūsų laukiančiai fotosesijai, kartu su el.parduotuve fotografams Fotopriedai.lt, sudarėme geriausių vietų fotosesijoms Lietuvoje sąrašą.

  • Trakų pilis – Trakų pilis yra viena populiariausių turistų lankomų vietų Lietuvoje. Pilis stovi Galvės ežero saloje ir yra puiki vieta fotosesijai. Raudonų plytų pilies sienos, bokštai ir bokšteliai yra nuostabus pasirinkimas fotosesijoms.
  • Kryžių kalnas – Kryžių kalnas yra unikali ir nepaprasta vieta Lietuvoje. Įsikūręs netoli Šiaulių miesto, jis yra katalikų iš viso pasaulio piligrimystės vieta. Kalnas nusėtas tūkstančiais įvairaus dydžio kryžių, todėl tai neįtikėtina vieta fotosesijoms.
  • Vilniaus senamiestis – Vilniaus senamiestis yra įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą ir yra viena gražiausių Lietuvos vietų. Siauros gatvelės, spalvingi pastatai ir daugybė bažnyčių paverčia jį puikia vieta fotografuoti.
  • Kuršių nerija – Kuršių nerija yra ilgas ir siauras pusiasalis, esantis tarp Kuršių marių ir Baltijos jūros. Nerija garsėja baltomis smėlio kopomis, pušynais ir vaizdingais žvejų kaimeliais, todėl tai puiki vieta fotosesijoms gamtoje.
  • Gedimino pilis – Gedimino pilis yra vienas svarbiausių Vilniaus objektų. Pilis stovi ant kalvos, nuo kurios atsiveria nuostabūs miesto ir apylinkių vaizdai. Dėl pilies bokštų, sienų ir kiemų ji yra puiki vieta fotografuoti.
  • Palangos botanikos sodas – Palangos botanikos sodas yra Palangoje. Tai yra puiki vieta fotografuoti gamtą. Sodas užima 101 ha plotą, jame auga daugiau kaip 1000 rūšių augalų iš viso pasaulio.
  • Šv. Onos bažnyčia – Šv. Onos bažnyčia yra viena gražiausių Vilniaus bažnyčių. Gotikinė bažnyčios architektūra, sudėtingos detalės ir vitražai ją paverčia puikia vieta fotografuoti.
  • Aukštaitijos nacionalinis parkas – Aukštaitijos nacionalinis parkas yra seniausias nacionalinis parkas Lietuvoje, užimantis daugiau kaip 0,5 ha plotą. Parke yra daugiau kaip 30 ežerų, upių ir upelių, taip pat daugybė augalų ir gyvūnų rūšių, todėl tai puiki vieta fotografuoti gamtą.
  • Kauno senamiestis – Kauno senamiestis yra antras pagal dydį senamiestis Lietuvoje ir yra puiki vieta fotografuoti. Siauros miesto gatvelės, spalvingi pastatai ir daugybė bažnyčių – ideali vieta fotografuoti.

Pabaigai

Lietuva yra neapsakomo grožio šalis, kurioje gausu fotografavimui tinkamų vietų. Į dešimtuką geriausių vietų fotosesijoms Lietuvoje patenka Trakų pilis, Vilniaus senamiestis, Kuršių nerija, Gedimino pilis, Palangos botanikos sodas, Šv. Onos bažnyčia, Aukštaitijos nacionalinis parkas, Kauno senamiestis ir Kryžių kalnas. Todėl neabejojame, kad pasirinkti jums tinkamiausią vietą fotosesijai nebus sudėtinga!

Parengta kartus su Fotopriedai.lt

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą