Studijos - Karjera

Po dramatiškos kovos paaiškėjo „VILNIUS TECH Esports“ „League of Legends“ turnyro nugalėtojai

Balandžio 9 d. įvyko „VILNIUS TECH Esports“ organizuojamo „League of Legends“ 5vs5 turnyro finalas, kur dėl nugalėtojo titulo susikovė dvi esporto profesionalų komandos „(Topo Centras) Iron Wolves“ ir „eNsure“. Kova, intensyviai vykusi iki pat paskutinės akimirkos, pareikalavo maksimumo – penkių akistatų, komandų ištvermės ir apgalvotos strategijos. Ir tik po paskutinės kovos paaiškėjo, kuri komanda iškovojo turnyro nugalėtojo titulą.

Nuotoliniu būdu vyko du kvalifikaciniai etapai – pirmame susirungė 28 komandos, antrame – 25. „Atkrintamajame etape susikovė labai stiprios aštuonios komandos, o pusfinaliuose dalyvavo esporte gerai žinomi vardai: „Iron Wolves“, „Justforfunnnn“, „Vaiknamis“, „eNsure“, kurių sudėtyje matėme žaidėjus, žaidžiančius užsienio turnyruose. Itin gera buvo stebėti tokią nuostabią finalinę seriją ir tokią įtemptą kovą tarp labai stiprių žaidėjų“, – įspūdžiais po finalo dalinosi Aleksas „Divider“ Bogdevičius, Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VILNIUS TECH) studentas ir vienas iš „VILNIUS TECH Esports“ bendruomenės įkūrėjų.

Finale: ne kartą kartu žaidusi komanda prieš tik šiam turnyrui į susibūrusius

„Iron Wolves“ komandos nariai yra jau ne kartą kartu žaidę įvairiuose turnyruose, tad šios komandos pranašumas prieš įvykstant finalui atrodė akivaizdus – patirtis, „susižaidusi komanda“, žinomi vardai: Karisas, Warden, Saulius, Yashiro, Xavieles. Jų priešininkai „eNsure“ komanda, kurios nariai Arnax, Jaunatis, Zty, Spectral, Godzaimeris taip pat yra žinomi, daugelis žaidžia Lietuvos ir Baltijos turnyruose. Vienintelis skirtumas – šiam turnyrui jie pirmą kartą susibūrė kaip komanda.

Pergalė iki trijų pergalių – tokia ta turnyro finalo laimėjimo formulė. Sužaidus du žaidimus rezultatas: „Iron Wolves“ prieš „eNsure“ – 0:2. „eNsure“ demonstruoja stabilumą, žaidžia įtikinamai ir sklandžiai. Lemiamas trečias žaidimas pažadina „Iron Wolves“ ir po keturių žaidimų rezultatas lygus: 2:2.

Kova iki galo

Po penkių su puse valandos trukusios intensyvios kovos, rezultatu 3:2 „VILNIUS TECH Esports“ „League of Legends turnyro nugalėtojų titulą iškovojo „Iron Wolves“. „Kokia netikėta pabaiga. Vienu momentu galvojome, kad „Iron Wolves“ pralaimės šitą serija 3:0. Jie galėjo pasiduoti, bet kaip tik parodė profesionalumą, ilgai žaidžiančių žaidėjų patirtį, gebėjimą susitelkti, nepasiduoti nuovargiui ir emocijoms. Nugalėjo nuosekli strategija ir gebėjimas išlaukti perspektyvų“, – sako finalą komentavęs Aleksas „Divider“ Bogdevičius.

Jis negaili komplimentų ir tik šiam turnyrui susibūrusiai „eNsure“ komandai, kuri pirmus du žaidimus labai įtikinamai laimėjo prieš konkurentus. Anot jo, „eNsure“ nariai atskirai yra labai stiprūs žaidėjai, bet šioje intensyvioje serijoje jie kaip komanda parodė įspūdingus rezultatus.

Visą finalinę dvikovą su ChosenOneLoL ir Divider komentarais bei įžvalgomis galite peržiūrėti čia.

Tai – jau trečias „VILNIUS TECH Esports“ organizuojamas turnyras. 2018 m. rudenį jie surengė sėkmingą pirmąjį „League of Legends“ turnyrą, skirtą universiteto bendruomenės nariams. 2019 m. vyko visos Lietuvos studentų ir moksleivių „Counter-Strike: Global Offensive 5 vs 5“ turnyras.
Daugiau informacijos apie „VILNIUS TECH Esports“ galima rasti bendruomenės paskyrose: Discord platformoje, Facebook ir Instagram socialiniuose tinkluose.

Pranešimą paskelbė: Agnė Augustinaitė, Vilniaus Gedimino technikos universitetas

carvertical VIN patikra

Parašykite komentarą