TV laidos

Plastikos chirurgas: „Žmonių norai dažnai neatitinka galimybių“

Renaldas Vaičiūnas, vienas žymiausių Lietuvos plastikos chirurgų, sako, kad žiemą grožio peilio meistrams pats darbymetis. „Šventiniam laikotarpiui grįžusiem emigrantam oftalmologai ir estetinės plastikos chirurgai turbūt patys paklausiausi gydytojai“, – šįvakar 20.30 val. TV3 laidos „VIP“ žiūrovams pasakos R. Vaičiūnas.

„Lietuvos moterys, gyvenančios užsienyje, užsienyje kreipiasi ir į tenykščius gydytojus, bet grįžusios įvertina gerą lietuvių darbą. O čia gyvenančios kur kas kritiškesnės: jos jau iš interneto žino kaip ką reikia operuoti, kokius vaistus paskirti ir panašiai“, – sako šypsodamasis chirurgas.

Kas verčia žmones lankytis grožio chirurgijos klinikose? Viena iš priežasčių – socialinis spaudimas, kai visi mano, kad gražus žmogus gali pasiekti kur kas daugiau. „Kartais pasitaiko, kad pasikoreguoti išvaizdą žmonės nori vildamiesi išsilaikyti darbe. Arba būna, kad ateina moteris, kuri tikisi, kad operacija sugrąžins vyrą, išgelbės irstančią šeimą. Bet kaip mes juokaujam: susigrąžinti gal nepadės, bet kitą susirasti – tikrai“, – pasakoja chirurgas.

O kokios grožio operacijos populiariausios tarp vyrų? Kaip svorio atsikratė aktorius ir laidų vedėjas, TV3 projekto „Šuolis“ dalyvis Andrius Žiurauskas?

Apie grožį ir pergales – šį, antradienio, vakarą 20.30 val. įžymybių naujienų laidoje „VIP“ per TV3.

Įžymybių naujienos „VIP“ – antradieniais 20.30 val. per TV3!

Parašykite komentarą