Studijos - Karjera

Pirmoji ponia dalyvavo diskusijoje su Jungtinės Karalystės lietuvių jaunimo sąjungos atstovais

Pirmoji ponia Diana Nausėdienė ketvirtadienį Prezidentūroje susitiko su Jungtinės Karalystės lietuvių jaunimo sąjungos (JKLJS) atstovais.

Susitikime diskutuota jaunimo bendruomeniškumo stiprinimo, lietuvybės puoselėjimo ir referendumo dėl pilietybės išsaugojimo temomis.

„Džiaugiuosi, jog esate aktyvi, pozityvi ir pažangi visuomenės dalis. Ne tik draugų ratas, bet ir įkvėpėjų bei vystytojų komanda, kuri nori ir gali nuveikti realius darbus. Niekuomet nepamirškite, kad esate Lietuvos ambasadoriai šalyje, kurioje gyvenate“, – sakė D. Nausėdienė.

Pirmoji ponia akcentavo lietuvių kalbos ir kultūrinio identiteto puoselėjimo svarbą. „Jūsų pačių asmeninis pavyzdys rodo, kad tai yra pasiekiama, todėl kreipiuosi prašydama prisidėti prie užsienyje gyvenančių lietuvių bendruomenės švietimo, skatinimo bei įgalinimo. Pasitelkite savo energiją, padidinkite kiekvieno lietuviškas šaknis turinčio žmogaus perspektyvas ir galimybes“, – kalbėjo D. Nausėdienė.

Pirmoji ponia taip pat pabrėžė lituanistinio švietimo užsienio valstybėse svarbą, kaip Lietuvos stiprybės ir pilietinės galios prielaidą, priminė tam skiriamus finansinius išteklius, projektus, kultūrinių mainų programas bei kitas galimybes.

„Galiausiai aš labai tikiuosi, kad didelė dalis Jūsų anksčiau ar vėliau grįš į Lietuvą, kur atsiveria tikrai geros karjeros perspektyvos. Ypač, jei išlaikysite savo užsidegimą, ambicijas, norą dirbti. Tikiuosi, kad ateityje kursite pridėtinę vertę tiek mūsų visuomenei, tiek ir valstybei“, – teigė D. Nausėdienė.

Pranešimą paskelbė: Dovilė Šalkuvienė, Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą