Namai

Pirmoji Baltijos šalyse „& Other Stories“ parduotuvė bus atidaryta prekybos centre „Galleria Riga“

Pirmoji ir vienintelė Baltijos šalyse „& Other Stories“ parduotuvė bus atidaryta 2019 m. rudenį ir įsikurs Rygoje, prekybos centro „Galleria Riga“ 2-ame ir 3-ame aukštuose bei užims 740 kv.m. plotą. 

„East Capital“ ir „Galleria Riga“ nepaprastai džiaugiasi, jog „& Other Stories“, vienas populiariausių prekinių ženklų šių dienų mados pasaulyje, įsikurs būtent mūsų prekybos centre. Visuomet išliekame budrūs nepaprastai dinamiškame mažmeninės prekybos pasaulyje ir įdėmiai sekame besikeičiančius pirkėjų lūkesčius – „Galleria Riga“ atrado savo sėkmės formulę ir pirkėjus traukia išskirtinėmis parduotuvėmis ir prekiniais ženklais. Mūsų pirkėjas – reiklus, tad atidarydami „& Other Stories“, kuri įsikurs šalia jau veikiančios ir itin pirkėjų mėgiamos parduotuvės „COS“, mes tikimės patenkinti net įnoringiausių mados sekėjų ir mūsų lankytojų lūkesčius“, – sako Martinas Otsa, „East Capital Real Estate AS“ Investicijų vadovas.

„Mums nepaprastai malonu, jog šis išskirtinis prekinis ženklas nusprendė įsikurti mūsų valdomame prekybos centre. „Galleria Riga“ pastaruosius keletą metų ženkliai augino tiek lankomumo, tiek apyvartų rodiklius, ir šį tendencija išlieka ir 2019-aisiais metais. Neabejojame, jog Rygos gyventojai ir prekybos centro pirkėjai įvertins naująją „& Other Stories“ parduotuvę, tad prekybos centre tikimės tolimesnio spartaus augimo“, – sako Gintarė Žemaitė, turtą valdančios bendrovės „BPT Real Estate“ Prekybos portfelio vadovė Baltijos šalims.

Rygos miesto širdyje 2010 metais atidaryto 24 300 kv. m. prekybos centro „Galleria Riga“ savininkai ir valdytojai yra „East Capital Baltic Property Fund III“ bei „East Capital“. Turto valdymo ir nuomos paslaugas teikia NT valdymo ir konsultacijų bendrovė „BPT Real Estate“ ir Švedijoje įsikūrusi konsultacijų bendrovė „The Retail Headquarters“.

„East Capital Baltic Property Fund III“ yra nekilnojamojo turto fondas, kurį 2015 m. rugpjūčio mėn. įsteigė „East Capital“. Fondas, kurio nuosavas kapitalas sudaro 100 mln. EUR, yra orientuotas į institucinius investuotojus ir investuoja į aukštos kokybės komercinius objektus su gerai žinomais nuomininkais patraukliose vietose Taline, Rygoje ir Vilniuje. Dabartinės šio fondo investicijomis yra Taline ir aplink jį esantys šie objektai: prekybos centras „Vesse“, logistikos parkas „Nehatu“, pirmasis „Hilton“ viešbutis Baltijos šalyse, Rygoje esantys „P5 Logistics“ kompleksas bei „Galleria Riga“ prekybos centras.

„East Capital Real Estate“, priklausanti „East Capital“ grupei, yra pirmaujanti nekilnojamojo turto valdytoja Baltijos šalyse, turinti komandą visose trijose rinkose. Grupė valdo tris fondus, kurių nuomojamas plotas sudaro 400 000 kv. m ir apima 25 objektus, kurių vertė viršija 415 mln. EUR.

„East Capital“ yra nepriklausoma turto valdytoja, kuri specializuojasi naujose ir besivystančiose rinkose, įkurta Švedijoje 1997 m. ir turinti padalinius Dubajuje, Honkonge, Liuksemburge, Maskvoje, Osle, Stokholme bei Taline. Bendrovė valdo 3,2 mlrd. EUR viešojo kapitalo fondų, nekilnojamojo turto fondų ir atskirų investicijų, skirtų plačiam tarptautiniam investuotojų ratui, įskaitant pirmaujančias institucijas.

Pranešimą paskelbė: Aistė Malakauskaitė, UAB „INK agency“

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą