Namai

PIPELIFE pristato vieną efektyviausių triukšmą slopinančių nuotekų sistemų Europoje 

Nuotekų šalinimo garsai, pavyzdžiui, nuleidžiant vandenį tualete ar išleidžiant iš vonios, gali būti itin stiprūs ir trikdantys gyventojų ir net kaimynų ramybę bei komfortą. Pirmaujanti tarptautinė plastikinių vamzdynų sprendimų gamintoja „Pipelife“ sukūrė sistemą „Master3Plus“, kuri itin efektyviai slopina nuotekų šalinimo metu generuojamą konstrukcijomis ir oru sklindantį triukšmą.

Vokietijoje, Fraunhoferio institute, atlikti bandymai įrodo, kad „Master3Plus“ nuotekų sistema yra viena geriausiai triukšmą slopinančių Europoje. Ši sistema gerokai viršija VDI 400 keliamus reikalavimus ir garso lygį sumažina net iki mažiau negu 10 dB. Tai reiškia, kad tinkamai įrengus sistemą, gretimoje patalpoje esantys žmonės tualete nuleistą vandenį (4 l/s greitis) girdės tyliai, kaip kvėpavimą.

Nuo rinkoje esančių panašių sprendimų „Pipelife“ sukurta sistema skiriasi itin efektyvia garso izoliacija, dideliu standumu ir atsparumu, plačiu jungčių ir priedų asortimentu, paprastu montavimu, tėkmę optimizuojančiu dizainu ir ilgaamžiškumu. Tad šios sistemos įsirengimas ne tik užtikrina geresnę gyvenimo kokybę, bet ir gali padidinti turto vertę.

Efektingai sumažinamas garso lygis

„Master3Plus“ vidaus nuotekų sistema slopina konstrukcijomis ir oru sklindantį triukšmą. Vienas pagrindinių šios sistemos privalumų – speciali trisluoksnė vamzdžių sienelės struktūra, veiksmingai sumažinanti oru sklindančio triukšmo lygį. Ypač lygus vidinis vamzdžių sluoksnis ir hidrauliškai optimizuotos jungtys užtikrina didelį tekėjimo greitį ir nesuardo vandens stulpo, todėl generuojama mažiau triukšmo. Mineralais sustiprintas vidurinysis sluoksnis suteikia išskirtinio standumo, o smūgiams atsparus išorinis vamzdžių sluoksnis sudaro galimybę šią sistemą saugiai montuoti net ir esant neigiamai aplinkos temperatūrai.

Konstrukcijomis sklindantis triukšmas atsiranda dėl vibracijos vamzdžiuose ir jų tvirtinimo prie sienos vietose. Siekiant išvengti šio tipo triukšmo, reikia naudoti specialias jungtis ir laikiklius.

Trisluoksnė vamzdžių sienelės struktūra, jos storis ir aukščiausios kokybės žaliavos reikšmingai sumažina garso lygį. O vibraciją ir garso sklidimą per sienas ir lubas ženkliai sumažina specialiai tam suprojektuoti laikikliai.

Sistema išsiskiria ypatingu atsparumu

Ši triukšmą slopinanti nuotekų sistema yra itin saugi. „Master3Plus“ vidaus nuotekų sistema pasižymi dideliu atsparumu smūgiams, temperatūrai ir cheminėms medžiagoms. Aukštos kokybės žaliavos ir speciali vamzdžių sienelės konstrukcija lemia didelį atsparumą smūgiams.

„Master3Plus“ sistema atitinka standarto EN 1451 reikalavimus ir gali būti montuojama esant neigiamai (minus 10 °C) temperatūrai. Sistemos darbinė temperatūra yra 60 °C, o trumpalaikė – 95 °C. Be to, ši sistema yra atspari rūgštims ir šarmams nuo pH 2 iki pH 12. „Master3Plus“ reakcija į ugnį ir dūmus išbandyta pagal standartą EN 13501.

Plačios pritaikymo galimybės ir lengvas montavimas

Ši triukšmą slopinanti nuotekų šalinimo sistema puikiai tinka gyvenamųjų ir komercinės paskirties pastatų vidaus nuotekų, požeminių nuotekų (taikymo sritis pagal standartą EN 1451-1: BD, ≥ 75 DN/OD), ventiliacijos bei centrinių dulkių siurbimo sistemoms įrengti. Buityje „Master3Plus“ dažniausiai naudojama kaip karštam vandeniui atspari vidaus nuotekų, o pramonėje – kaip pilkojo, juodojo vandens ar lietaus nuotekų sistema.

Dėl itin plataus, daugiau nei 200 pozicijų apimančio jungčių asortimento, nuotekų sistemos montavimas yra paprastas ir efektyvus. Greitai ir saugiai sumontuoti ją galima tiek naudojant standartines jungtis, tiek pasirinkus jungtis su movomis visuose galuose.

Platus jungčių ir priedų asortimentas palengvina bet kokios konfigūracijos vidaus nuotekų sistemos įrengimą. Specialiai suprojektuotas sandarinimo žiedo profilis užtikrina greitą, efektyvų montavimą bei garantuoja sistemos sandarumą, o įstatymo gylio žymuo ir standumo briaunos palengvina ir supaprastina jungimą. 

Tarnaus mažiausiai 50 metų

Jau 35 metus veikiančios austrų kompanijos „Pipelife“ ekspertai savo klientams, besirenkantiems garsą slopinančią sistemą, rekomenduoja atsižvelgti į visos sistemos akustines savybes, taip pat hidraulines savybes ir dizainą. 

Garsą akumuliuoja oru arba medžiagomis sklindantys virpesiai. Pastatų akustikoje šis reiškinys vadinamas oru arba konstrukcijomis sklindančiu triukšmu.

Gera vamzdžių izoliacija ženkliai sumažina triukšmo perdavimą erdvėje, tačiau konstrukcijomis sklindantį triukšmą sulaikyti yra sudėtingiau, nes į kitas patalpas jis perduodamas sienomis ir kitomis pastato konstrukcijomis.

„Master3Plus“ sistema yra viena tyliausių vidaus nuotekų sistemų Europoje. Savo funkcionalumu, aukščiausia žaliavų kokybe ir gerai apgalvotu dizainu ši sistema suteikia apčiuopiamą naudą projektuotojams, investuotojams, montuotojams ir gyventojams.

Aukščiausios kokybės žaliavos, naudojamos visų sistemos elementų gamybai, ir išskirtinis jungčių sandarumas lemia, kad „Master3Plus“ vidaus nuotekų sistema tarnaus mažiausiai 50 metų, o priežiūros jai reikės minimaliai. 

„Pipelife“ padaliniai veikia 24 šalyse, todėl ekspertai visame pasaulyje yra ranka pasiekiami, nuolat pasirengę įgyvendinti klientų poreikius ir konsultuoti viso proceso metu nuo projektavimo iki sistemos įrengimo. Pasaulinė patirtis ir vietinių specialistų įžvalgos leidžia užtikrinti aukščiausią kokybę ir sprendimų adaptavimą geriausiai atliepiant vietinės rinkos poreikius ir reikalavimus.

„Pipelife“ nuotr.  

Pranešimą paskelbė: Lida Lapkienė, MB „Redakcija plius”

PIPELIFE pristato vieną efektyviausių triukšmą slopinančių nuotekų sistemų Europoje 


PIPELIFE pristato vieną efektyviausių triukšmą slopinančių nuotekų sistemų Europoje 


PIPELIFE pristato vieną efektyviausių triukšmą slopinančių nuotekų sistemų Europoje 


PIPELIFE pristato vieną efektyviausių triukšmą slopinančių nuotekų sistemų Europoje 


PIPELIFE pristato vieną efektyviausių triukšmą slopinančių nuotekų sistemų Europoje 


PIPELIFE pristato vieną efektyviausių triukšmą slopinančių nuotekų sistemų Europoje 

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą