Laisvalaikis

Pilaitėje IKI išbandys naują formatą – miestiečiams duris atvers „IKI Bistro“

Baigiamas vystyti 10 mln. eur vertės „Iki“ projektas sostinės Pilaitės mikrorajone, adresu Pilaitės pr. 42, rugpjūčio pabaigoje duris čia atvers nauja „Iki“ parduotuvė ir naujo formato kavinė „IKI Bistro“, rugsėjo pradžioje įkurtuves greta įrengtame biure švęs „Iki“ administracijos darbuotojai.

Naujas formatas tinkle

„Modernios, pirkėjams patogios parduotuvės – mūsų prioritetas, todėl ne tik nuolat atnaujiname, bet ir atidarome naujas parduotuves arčiau namų. Naujojoje „IKI Pilaitė“ parduotuvėje bus suformuotas platus ir įvairus prekių asortimentas, taip pat bus išbandytas ir visiškai naujas „IKI Bistro“ formatas, čia pirkėjai galės greitai ir už gerą kainą papusryčiauti, papietauti ar pavakarieniauti“, – teigia Vaida Budrienė, prekybos tinklo „Iki“ komunikacijos vadovė. 

Naujo formato kavinė „IKI Bistro“ bus atvira visiems parduotuvės lankytojams ir veiks nuo ankstyvo ryto iki darbo dienos pabaigos: siūlys pusryčių, pietų meniu, vietoje specialioje krosnyje bus kepamos picos, kurias jau spėjo pamėgti ir įvertinti kitų „Iki“ parduotuvių lankytojai. V. Budrienė, sako, kad kavinėje bus galima valgyti tiek vietoje, tiek užsisakyti maisto išsinešimui, ji turėtų būti itin patogi Pilaitės gyventojams ir mikrorajono lankytojams.

Kavinė įsikurs pačioje „Iki“ parduotuvėje, šalia kulinarijaus skyriaus. Joje bus įrengta daugiau nei 20 vietų svečiams. Pirmadienį-sekmadienį kavinė veiks 8:30–18:00 val. 8:30–11:00 val. bus tiekiamas pusryčių, 11:00–18:00 val. – pietų meniu.

Įkurtuvės – jau visai netrukus

Investicijos į modernaus trijų aukštų 5 850 kv. m ploto pastatą siekia 10 mln. eurų. Naujojo administracijos pastato statybos pradėtos 2021 m. rugpjūčio mėn.

 Pirmajame pastato aukšte pagal naujausią prekybos tinklo modelį jau baigiama įrengti parduotuvė, joje pirkėjų patogumui bus paprastos ir savitarnos kasos, kad būtų suteikiama galimybė rinktis patogiausią ir greičiausią atsiskaitymo būdą. Formuojant parduotuvės asortimentą itin daug dėmesio skiriama šviežiems vaisiams ir daržovėms, šviežiai mėsai, žuviai, konditerijai ir jau paruoštiems vartoti kulinarijos gaminiams. Antrame ir trečiame aukštuose suplanuotos administracijos biuro patalpos. Pastatas atitiks A++ energetinio efektyvumo klasę. Projektą parengė UAB „City Projects“ architektų komanda.

 Itin daug dėmesio skirta žaliosioms zonoms. Jau pasodinta kelių skirtingų rūšių medžių, nuo Pilaitės pr. ir Papilėnų g. pusės, šalia patogių įvažiavimų, bus ir gyvatvorė. Išsaugoti sklype jau augę medžiai. Prie pagrindinio pastato įėjimo įrengiama aikštė su želdynais ir suoliukais. Vakarinėje dalyje pastatas nuo stovėjimo aikštelės atskirtas žaliosiomis zonomis. 

Prekybos tinklą „Iki“ šiuo metu sudaro 231 parduotuvė, kulinarijos gamybos centras bei 3 regioninės kepyklos. Nuolat naujoves diegiantis prekybos tinklas kartu su „Pixevia“ Vilniuje atidarė ir pirmąją autonominę parduotuvę. Tai pirmoji tokia Lietuvoje ir Šiaurės šalyse. Prekybos tinkle dirba beveik 6 tūkst. darbuotojų. Prekybos tinklas taip pat valdo prekių pristatymo į namus startuolį „LastMile“.

Pranešimą paskelbė: Gabrielė Valaitytė, UAB „Publicum”

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą