Technologijų naujienos

Penki pirkiniai, kurie bus naudingi būsimiems gimnazistams

Jeigu jūsų atžala ruošiasi eiti į devintąją (arba pirmą gimnazinę) klasę, jų gyvenime vyksta lūžis. Gimnazija yra finišo tiesioji mokymosi lenktynėse. Tai labai svarbus laikas, ne veltui posakis – nesvarbu kaip pradedi lenktynes, svarbu kaip finišuoji. Paskutiniais metais prasideda egzaminai, stojimai į universitetus, siekiama aukštumų kitose srityse, atrandami ateities planai. Tuo metu tėvai turi kuo įmanoma labiau pastūmėti vaiką į savo sėkmės paieškas. Štai keletas pirkinių, kurie bus be galo naudingi būsimiems arba esamiems gimnazistams.

Nešiojamas kompiuteris

Šiais laikais mokykloje ar universitete be kompiuterio – nė iš vietos. Kadangi tiek dienynas, tiek dauguma užduočių namų darbams arba papildomiems užsiėmimams jaunuolius pasiekia būtent interneto pagalba, nešiojamas kompiuteris yra didelis privalumas. Jis taip pat leidžia bendrauti su bendraamžiais, bendraminčiais ir draugais. Nešiojamas geriau todėl, nes jį galima nusinešti į mokyklą ar būrelį ir atlikti prezentaciją bei patogiau mokytis/dirbti namuose.

Tai yra ir įrankis, kuris leis atžalai siekti savo tikslų, tobulėti ne tik matematikoje ar lietuvių kalboje, tačiau ir kituose dalykuose. Dauguma interneto milijonierių bei naujosios karto startuolių įkūrėjų teigia, kad savo aistrą ir sėkmę pasiekusį projektą vystyti pradėjo dar būdami mokykloje. Kas liečia kainą, vidutinės klasės nešiojamas kompiuteris kainuoja apie 600 eurų. Norėdami kažko, kas labiau tinka žaidimams arba grafiniam dizainui (jeigu atžala domisi menu, architektūra, programavimu, žaidimais) – 800 eurų ir daugiau. Norėdami sužinoti tikslias Dell, Asus, Lenovo, Acer ar kitų nešiojamų kompiuterių kainas, spauskite čia.

Planšetė

Tai pigesnė ir mobilesnė alternatyva nešiojamam kompiuteriui. Dabartinių technologijų amžiuje beveik visas nešiojamo kompiuterio užduotis galima atlikti su planšete. Ji neužima tiek vietos, ją galima patogiau neštis į mokyklą ir ten rodyti skaidres, paruošti mokytojų užduodamas užduotis, net skaityti elektronines knygų versijas.

Planšečių kainos dažniausiai neviršija 4-5 šimtų eurų. Į jas galima įsirašyti Microsoft Office bei kitas aktualias programėles ir atlikti įvairiausias užduotis.

Išmani kuprinė

Buvo laikas, kada kuprinė buvo tik aksesuaras, skirtas knygų, sąsiuvinių ir rašymo priemonių nešiojimui. Dabar laikai pasikeitė. Modernios, išmaniosios kuprinės yra skirtos šiuolaikinio žmogaus, o tuo pačiu metu ir šiuolaikinio moksleivio patogumui. Išmani kuprinė nuo paprastos skiriasi tuo, kad joje yra integruotos USB jungtys, prie kurių galima prijungti išmanųjį telefoną, planšetę ar kitą įrenginį ir jį pakrauti.

Dauguma tokių kuprinių taip pat yra labai ergonomiškos, mat jose skyreliai įrengti taip, kad būtų labai patogu susidėti sau reikalingus daiktus.

Išmanusis laikrodis arba apyrankė

Išmanusis laikrodis– brangesnė išmaniosios apyrankės alternatyva. Šie įrenginiai leis gimnazistams matyti ir sekti savo fizinį aktyvumą bei net stebėti širdies darbą. Jeigu moksleivis labai jaudinasi prieš egzaminą ar kontrolinį, laikrodis arba apyrankė duos ženklą, kad reikėtų nusiraminti. Pagal individualią programą jaunuolis(-ė) galės atlikti pratimus arba užsiimti veikla, kuri nuramins.

Užrašų knygelė

Nors daug pramogų ir reikalų persikelia į skaitmeninę erdvę, niekas nepakeis seno gero minčių dėstymo ant popieriaus. Nebūtinai dienoraštis, užrašų knygelė leis patogiai vesti informaciją apie artėjančius atsiskaitymus, kontrolinius bei kitas užduotis. Kadangi gimnazisto gyvenime nuolat verda mintys bei jausmai, patogu ir turėti vietą, kur galima juos išlieti. Darbas ir produktyvumas – viena, tačiau asmeninė laimė ne mažiau, o gal net labiau svarbi.

NaudotosKnygos.lt

One Comment

  • Jokubas

    Man visai patinka odinės vyriškos kuprinės ir gimnazistams jos puikiai tinka. Pastebiu, kad jaunuoliai daug stilingesni ir renkasi tiek aprangą, tiek aksesuarus nebe sportinio stiliaus, kas yra pagirtina. Juk žengia į suaugusiųjų gyvenimą ir turėtų pereiti prie dalykinio stiliaus, kuris bus reikalingas tiek studijų metais, tiek vėliau darbe.

Parašykite komentarą