Laisvalaikis

Paupys virto kalėdiniu miesteliu: pristatė ir socialinę iniciatyvą

Artėjant didžiosioms metų šventėms Vilniaus gatves Kalėdų dvasia užlieja vis anksčiau. Prie to jau prisidėjo ir „Darnu Group“ vystomas Paupio rajonas. Penktadienį jis virto Kalėdų miesteliu, prisipildė šventinių skonių ir kvapų, Paupio turgus suskambo kalėdinėmis giesmėmis, tačiau svarbiausiu akcentu tapo visu šventiniu laikotarpiu vykdoma socialinė iniciatyva – Kalėdų paštas vienišiems senjorams.

„Šiemet norime ne tik sukurti Kalėdinę atmosferą Paupio lankytojams ir juos pakviesti į kalėdinį miestelį, bet šiek tiek šventinio džiaugsmo padovanoti ir tiems, kuriems šiuo metu žmogiškasis ryšys yra svarbiausias. Juk didžiausios metų šventės yra stebuklų, dalinimosi šiluma ir bendravimo metas, tad tikimės, kad Paupio svečių ir gyventojų laiškai bei atvirukai praskaidrins šį laikotarpį vienišiems senjorams,“ – sako Egidijus Sys, „Darnu Group“ rinkodaros ir komunikacijos projektų vadovas.

Paupio aikštėje iki pat sausio 6 d. rajono gyventojų, Vilniečių ir svečių laiškų lauks speciali kalėdinio pašto dėžutė. Į šią iniciatyvą taip pat prisijungė ir Paupio verslai – kavinukėse ir turguje galima visiškai nemokamai pasiimti specialiai šiam kalėdiniam paštui pagamintus atvirukus, juos iš karto užrašyti bei išsiųsti, o Nacionalinis socialinės integracijos institutas pasirūpins, kad šventiniai sveikinimai pasiektų kuo daugiau vienišų senyvo amžiaus žmonių.

„Mūsų organizacija džiaugiasi galėdama prisidėti prie šios iniciatyvos ir pradžiuginti senjorus. Lankydami šimtus senyvo amžiaus žmonių, kurie gyvena vieni, dažnai matome, jog didelė dalis jų neturi galimybės išeiti iš namų ar pabendrauti su kitais žmonėmis. Tai itin išryškėjo ir pandemijos akivaizdoje, tad ši iniciatyva padės atnešti dalelę pasaulio, Kalėdų šilumos ir bendravimo tiesiai į senjorų namus,“ – sako Karolina Pavilonytė, Nacionalinio socialinės integracijos instituto Senjoro programos atstovė.

Šventinė nuotaika jau užliejo visą rajoną – didžioji dalis Paupio verslų vilniečius ir svečius pasitinka išpuoštomis vitrinomis bei lauko erdvėmis, šalia Paupio turgaus įsikūrė kalėdinių eglučių miškelis, o jo viduje džiugina neregėtas šviesų ir spalvų žaismas tarp gėlių. O visą gruodžio mėnesį čia taip pat nestigs kalėdinių renginių, garsų, skonių ir kvapų.

Pranešimą paskelbė: Gintarė Dabrišiūtė, Integrity PR

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą