Laisvalaikis

„Paupio ritmai turguje“ kviečia vasarą palydėti su Giedrės Kilčiauskienės koncertu

Šią vasarą Paupyje renginių išsiilgusius miestiečius džiuginęs muzikinių renginių ciklas „Paupio ritmai turguje“ trečiadienį, rugpjūčio 25 d., kviečia pasimėgauti dar vienu nemokamu koncertu. Vilniečiams vasarą palydėti padėsiančius muzikos ritmus dovanos Giedrė Kilčiauskienė iš grupės „Empti“.

Tai bus jau 8asis koncertas vilniečių pamėgtame „Paupio turguje“ šią vasarą. Renginių ciklo metu čia jau skambėjo Baltojo kiro, DJ Mamania, DJ MeCool, Orgen Roll Band, DJ Dee, Viliaus & Žygimanto ir DJ Aleksander Spitzin muzikos ritmai, sukvietę sostinės gyventojus, ir svečius.

Mėgaujantis muzika čia galima atrasti net 16 skirtingų pasaulio virtuvių restoranų, 3 barų ir 5 maisto prekių krautuvėlių siūlomą asortimentą. O nuo erdvios alėjos atsiveria kvapą gniaužiantys Vilniaus senamiesčio vaizdai bei išpuoselėta „Paupio turgaus“ aplinka.

Renginių ciklas „Paupio ritmai turguje“ šią vasarą miestiečius supažindino su „maistavimo“ sąvoka, kurios esmė parodyti, kad maistas gali būti ne tik valgymas, bet ir visapusiška patirtis: skonis, vaizdas, lytėjimas, o kartu ir garsas.

„Renginių išsiilgusiems miestiečiams ši vasaros pramoga tapo atgaiva, džiaugiamės galėję padovanoti miestui ne tik naują vietą atsipalaiduoti ir džiaugtis šviesiais vasaros vakarais, bet suteikti ir kultūrinių pramogų, kurių buvome taip išsiilgę. Šią vasarą rengiame paskutinį koncertą, tačiau tai tikrai ne pabaiga, „Paupio turguje“ ir toliau kviesime „maistauti“, gerai leisti laiką ir dalintis šypsenomis, o netrukus tikimės sugrįžti su naujomis idėjomis renginiams ir toliau džiuginti vilniečius“, – teigia Rūta Chadasevičiūtė, „Darnu Group“ valdomo Paupio turgaus vadovė.

Koncertas visiškai nemokamas ir prasidės rugpjūčio 25 d., trečiadienį, 19:30 val. Paupio turgaus viduje, todėl šia muzikos ir maisto švente džiaugtis bus galima tik su galimybių pasu.

Pranešimą paskelbė: Gintarė Dabrišiūtė, Integrity PR

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą