Namai

Paskirtas nepriklausomas Vilniaus vystymo kompanijos valdybos narys

Vilniaus vystymo kompanijos nepriklausomu valdybos nariu išrinktas bankų ir finansų įmonių sektoriaus, strateginio valdymo ekspertas Aurimas Tomas Staškevičius.

„Užaugau Vilniuje, mokiausi čia ir matau, kaip jis keičiasi, tampa europietišku, didžiosioms sostinėms nenusileidžiančiu miestu. Esu neabejingas Vilniaus miesto architektūrai ir jo plėtros vizijai, todėl galiu didžiuotis turėdamas galimybę prisidėti prie jo augimo,“ – sako naujasis valdybos narys A. T. Staškevičius.

Pastaruosius 20 metų A. T. Staškevičius dirbo bankininkystės ir kreditavimo versle, vadovavimo patirtį kaupė  „Swedbank lizingas“ ir „Citadele lizingas“ įmonių grupėse, užėmė UAB „Citadele faktoringas ir lizingas“ generalinio direktoriaus pareigas. Šiuo metu A. T. Staškevičius yra LTL Kredito unijos Kreditavimo tarnybos vadovas.

„Tikiu, kad valdybos nario sukaupta patirtis ir turimos kompetencijos padės įmonei laikytis strateginės krypties ir siekti numatytų tikslų, kurių vienas esminių – ekonomiškai ir efektyviai teikti miestui viešųjų objektų statybos ir nekilnojamojo turto valdymo paslaugas,“ – sako Vilniaus vystymo kompanijos direktorius Saulius Barauskas.

Savo profesinėje veikloje A.T. Staškevičius buvo ne vienos finansinės institucijos valdybos nariu, o nuo 2019 m. – VĮ „Regitra“ nepriklausomas valdybos narys.

Laisvalaikiu A. T. Staškevičius buriuoja, slidinėja, žaidžia futbolą.

Vilniaus vystymo kompanijos valdyba skiriama 4 metams, dabartinės valdybos kadencijos pabaiga – 2023 m. birželio 21 d. Įmonės valdyboje yra  penki nariai: Lina Melianienė, Dalius Gedvilas, Edvardas Varoneckas, Robertas Vyšniauskas ir Aurimas Tomas Staškevičius.

UAB „Vilniaus vystymo kompanija“ yra viena seniausių Vilniaus miesto savivaldybės valdomų įmonių, kuri jau kelis dešimtmečius atlieka savivaldybei priklausančių viešosios paskirties švietimo, ikimokyklinio ugdymo, socialinių paslaugų, sporto, kultūros, turizmo, sveikatos priežiūros ir viešųjų erdvių objektų projektavimo bei statybų valdymo paslaugas. Be to, įmonė jau kelerius metus organizuoja apleisto, Vilniaus miesto savivaldybei nereikalingo ir probleminio nekilnojamojo turto realizavimą viešojo elektroninio aukciono būdu.

Pranešimą paskelbė: Karolina Frolovienė, Vilniaus vystymo kompanija, UAB

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą