Savigyna, saugumas,  Sportas,  Sveikata

Pasiekti pergalę be smūgio mokys A. Žgutov

Pirmą kartą Lietuvoje lankysis be fizinio kontakto, vien tik energijos pagalba galintis kitą žmogų paveikti Aleksėj ŽGUTOV. Meistras iš Rusijos yra puikiai įvaldęs Čigong ir Tai Dzi technikas.

A. Žgutov Vilniuje gruodžio 4-7 d. ves senovinės sveikatingumo metodikos seminarą „Energetines struktūros formavimas ir kitos ne kūno praktikos“. Nedideliu tempu ir be fizinės jėgos atliekami ypatingi judesiai slepia gilią filosofiją, kuri padeda ne tik sveikatai, bet ir gali būti panaudota bet kurioje gyvenimo srityje.

Seminaro dalyviai bus mokomi rasti savyje paslėptą energiją ir galias, leidžiančias kontroliuoti savo emocijas ir kūną. „Visų stereotipų pagrindas yra baimė. Jos atsikračius, kūnas tampa laisvu. Taip galima rasti paslėptą energiją, leidžiančią nugalėti patį save. Mūsų galimybės neturi ribų. Tai – nepaprastai įdomu“, – tvirtina A. Žgutov.

Rusijoje gimęs A. Žgutov ilgą laiką gyveno Kinijoje, Tailande, Tibete. Jis mokėsi įvaldyti įvairias technikas, kurios vysto fizines, energetines, emocionalias, mentalines žmogaus galimybes. Unikalios SABI sistemos įkūrėjas ir praktikuojantis psichologas sveikatingumo metodikos šiuo metu moko įvairiose Europos valstybėse.

A. Žgutov seminarą ves Vilniuje, viešbutyje „Best Western in Lithuania“, Konstitucijos pr. 14, konferencijų salėje. Daugiau informacijos tel. 8-656-88599 arba 8-659-31870.

NaudotosKnygos.lt

One Comment

Parašykite komentarą