Namai

Parduotas verslo centras LINK

UAB „Baltijos Gildija“ 2023 m. birželio 21 d. įgyvendino 9.000 kv. m ploto Vilniaus Saltoniškių gatvėje išvystyto verslo centro LINK pardavimo sandorį. Gautos lėšos bus naudojamos tolesnei NT verslo plėtrai Vilniuje ir Rygoje.

Verslo centrą valdančios įmonės akcijas įsigijo Baltijos šalių investuotojų grupė, perimanti sutartis ir įsipareigojimus nuomininkams. Šalių sutarimu, sandorio suma neviešinama. Pirkėją atstovavo NT konsultacijų bendrovė „Newsec“. 

Pasak „Baltijos Gildijos“ buvusios direktorės Inos Milligan, vos išvysčius LINK verslo centrą 2017 m., jis iškart buvo išnuomotas sėkmingiems Lietuvos ir užsienio verslams ir nuo pat pradžių domino investuotojus. Jų susidomėjimas veikiančiu komerciniu NT objektu populiarioje vietoje dar labiau išaugo dėl pastarojo meto žaliavų ir statybų sąnaudų faktorių. O sprendimas projektą parduoti galiausiai buvo priimtinas sulaukus priimtino pasiūlymo.

„Tai – pirmasis „Baltijos Gildijos“ NT projektas, kurio plėtros ciklą laikome itin sėkmingu. Sandorio metu gautos lėšos mums leis tęsti NT plėtrą Baltijos regione: pilnai pagal nuomininkų poreikius įrengti kaimynystėje vystomą 35.000 kv. m ploto CORE verslo centrą bei pradėti vystyti 50.000 kv. m ploto SKANSTES verslo centrą Rygoje. Šiam objektui jau turime statybos leidimą, o dėl didelės apimties jis greičiausiai bus plėtojamas etapais. Toliau nagrinėjame bei esame atviri ir kitoms, naujoms verslo galimybėms Baltijos regiono NT segmente“, – sako I. Milligan.

Šio sandorio naudos gavėja yra investuotoja, iš Ukrainos kilusi Kipro pilietė Oksana Kušnir. Dabartinis investuotojos prioritetas Vilniuje yra CORE verslo centras, kuriame jau įsikūrė dešimtys tarptautinių ir Lietuvos nuomininkų iš informacinių technologijų, finansų, verslo paslaugų ir kitų sričių. Verslo centre jau veikia vaikų darželis, sporto klubas, grožio klinika, maitinimo įstaigos. CORE verslo centrą pirmiausia siekiama pilnai sertifikuoti pagal darbuotojų gerovę vertinančią „Fitwel“ programą, taip pat artimiausiu metu ketinama užbaigti smulkius gerbūvio bei likusių patalpų įrengimo darbus. CORE verslo centre jau yra išnuomota apie 70% patalpų.

O. Kušnir su komanda toliau ketina plėtoti investicines galimybes NT srityje centriniuose ir perspektyviuose taškuose Baltijos šalyse. Investuotojai visapusiškai palaiko Ukrainą, šalies visuomenę ir tarnybas. Plačiau apie tai: https://sc.bns.lt/view/item/426197

Pranešimą paskelbė: Kostas Baubinas, Proton b2b

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą