Anekdotai, humoras,  Gyvenimas,  Juokingi video

Paprasti būdai pasikrauti gera nuotaika

„Knygyne vyras: – Aš ieškau knygos „Vyrai stiprioji lytis“. Pardavėja: – Pasižiūrėkite ten, fantastikos skyriuje.“

Prisipažinkite kiek iš jūsų nusišypsojo? Nors anekdotas žinomas ir perskaičius pirmuosiuos žodžius pasamonė pasufleruoja pabaigą, vistiek jis sukelia šypsnį. Neveltui anekdotai yra gera humoro dozė tiek jaunam, tiek senam. Anekdotai visuomet būdavo ir bus neatsiejamais geros nuotaikos palydovais. Ypatingai sunkmečiu, kuomet maisto kainos net Taupuke kandžiojasi, o radiatoriaus išlaikymas kainuoja lyg kelionė į Filipinus. Juoktis kuomet šalį ir asmeninę kišenę purto ekonominė krizė ypatingai sveika, nes tik juokas gali suteikti organizmui senai matyto vitamino C dozę.

Juokas išlaisvina žmogų. Pasijuokęs iš savo ar kaimyno situacijos žmogus tampa laisvesnis, atsipalaiduoja. Štai pavyzdžiui Sovietų Sąjungoje, kaip teigiama, spaudos cenzūros metu žmones net sodindavo už politinių anekdotų sakymą. Bet anekdotai netilo – pasakodamas anekdotą, pašiepiantį sovietų valdžią, asmuo pasijusdavo laisvesnis, be to, taip pademonstruodavo savo drąsą. Juokas ne tik išlaisvina, bet ir mažina stresą, tačiau jis taip pat mažina cukraus kiekį žmogaus organizme, degina kalorijas ir padeda mums gyventi ilgiau.

Gera nuotaika pakrauna ne tik anekdotai pasakojami prie švenčių stalo, bet ir juokingi video, kuriuos vienas ar su draugais žiūrite pietų pertraukos metu. Su kompanija žiūrėti įdomiau, nes pažiūrėjus video prisimenami kokie juokingi paveiksliukai, linksmi vaizdeliai, karikatūros, komiksai ir kt. Mokslininkai kalba, jog žmonės juokiasi per mažai. Štai vokiečiai juokiasi apie šešias minutes, austrai vos tris minutes per dieną. Tad marš kviesti draugų ir žiūrėti juokingus video ar patiems juos kurti!

Prekės pigiau:
 
ALTERCORE 353 Black 44
 
Elements Calming Shampoo Šampūnas jautriai galvos odai, 1000ml
 
ALTERCORE Roca Vegan Black 40
 
Hydration Kit Drėkinamasis plaukų priežiūros rinkinys, 1vnt
 
Crocs™ Classic Bae Clog Womens Lime Zest 42,5

Parašykite komentarą