Sportas

Panevėžyje baigiami lengvosios atletikos maniežo modernizavimo darbai

Jau šią savaitę Panevėžio lengvaatlečius pasieks džiugios žinios – baigiami lengvosios atletikos maniežo modernizavimo darbai. Planuojama, kad į modernią, patrauklią, patogią sportininkams ir žiūrovams sporto bazę įžengti bus galima jau šios savaitės viduryje.

„Vienas iš miesto prioritetų – sporto infrastruktūros tobulinimas, tad nuolat dirbama ir siekiama, kad ji atitiktų šiandieninius poreikius. Tvarkingos, modernios sporto erdvės motyvuoja užsiimti aktyvia fizine veikla, todėl tikime, kad atnaujintas maniežas bus patrauklus ne tik profesionaliems sportininkams, bet ir miesto bendruomenei“, – teigė Panevėžio miesto meras Rytis Račkauskas.

Primename, kad lengvosios atletikos manieže sutvarkytos pagalbinės patalpos (persirengimo kambariai, administracinės), elektros instaliacija, santechnika, pakeista stogo danga, sutvarkytas pastato su priestatu fasadas, atnaujinti inžineriniai tinklai, nupirktas reikalingas inventorius ir įranga, įsigytas LED ekranas, įrengta nauja maniežo danga, sutvarkytas žiūrovų sektorius, atliktas sienų remontas, pagerintos sportininkų persirengimo sąlygos ir kt.

Šiems lengvosios atletikos maniežo modernizavimo darbams atlikti iš valstybės ir miesto biudžeto buvo skirta daugiau kaip 2,4 mln. Eur.

Komunikacijos skyrius 

Pranešimą paskelbė: Loreta Kaškelienė, Panevėžio miesto savivaldybės administracija

Parašykite komentarą