Namai

NT agentūrų tinklas „Capital“ žengia į naują segmentą

Solidžias pozicijas būsto segmente užimantis NT agentūrų tinklas „Capital“ plečia savo veiklą ir pristato naują paslaugų paketą „Capital Commercial“. Šiuo sprendimu siekiama patenkinti rinkoje vis labiau augantį su komercinės paskirties patalpomis susijusį poreikį ir tokio pobūdžio paslaugas suburti po vieno biuro stogu.

„Dažniausiai kalbėdami apie nekilnojamąjį turtą galvoje turime būstą – kitaip tariant, gyvenamosios paskirties objektus. Visgi reikšmingą rinkos dalį sudaro komercinės paskirties objektai. Tą aiškiai rodo vis didėjanti su negyvenamosios paskirties NT objektais susijusių paslaugų paklausa. „Capital Commercial“ biuro siekis – aprėpti visas sferas: biurus, sandėlius, gamyklas, sklypus, viešbučius ir kitus negyvenamosios paskirties NT objektus“, – sako „Capital Commercial“ vadovė Julijos Tislenko.

„Capital Commercial“ komandų apimtis didesniuosiuose miestuose yra maždaug nuo penkių iki septynių specialistų, mažesniuose – trys arba keturi. „Capital Commercial“ biuro veikla apima visą Lietuvą – siekiama, kad paslaugos būtų teikiamos vietiniu lygmeniu. Tokiu būdu procesas vyksta greičiau ir efektyviau.

„Mūsų tikslas buvo iš visos „Capital“ tinklo komandos atrinkti sėkmingiausiai komercinių patalpų srityje besispecializuojančius patyrusius NT ekspertus ir suformuoti visoje Lietuvoje išsidėsčiusias „Capital Commercial“ biuro komandas. Orientuojamės būtent į sėkminga patirtimi nekomercinės paskirties NT srityje pasižyminčius ekspertus, o ne į pradedančiuosius. Šis procesas jau yra įsibėgėjęs“, – aiškina „Capital Commercial“ vadovė.

Pagrindinė „Capital Commercial“ paslauga – tarpininkavimas nuomojant ar parduodant komercinės paskirties NT. NT nuoma ir pardavimas išlieka vienais pelningiausių ir, žvelgiant iš laiko perspektyvos, didžiausią vertę atnešančių sandorių. Ši paslauga aktuali komercinės paskirties paslaugų savininkams ir būsimiems jų pirkėjams arba nuomininkams.

„Capital Commercial“ vadovė atkreipia dėmesį, kad visapusiškas tarpininkavimo komercinės paskirties NT nuomos ir pardavimo srityje paslaugas Lietuvoje teikia tik kelios įmonės. Dėl šios priežasties jaučiama aiški tokių paslaugų paklausa.

Kita itin svarbi „Capital Commercial“ veiklos sritis – darbas su užsienio kapitalo investicijomis. „Nemažai daliai tarptautinių įmonių tiek Baltijos šalys bendrai, tiek Lietuva kelia susidomėjimą. Tad mūsų užduotis – surasti joms tinkamas komercinės paskirties patalpas ar sklypą būsimoms tokių patalpų statyboms“, – aiškina J. Tislenko. Ji priduria, kad ši veikla taip pat apima bendradarbiavimą su investicijų plėtros agentūra „Investuok Lietuvoje“ ir kitų valstybių komercijos atašė.

„Capital Commercial“ taip pat teikia komercinio nekilnojamojo turto valdymo ir administravimo paslaugas. Tai dvi atskiros, tačiau labai glaudžiai susijusios paslaugos. Komercinio nekilnojamojo turto valdymas – kompleksinė paslauga, į kurią įtrauktas ir administravimas. Kokybiškai atliekamas NT valdymas padidina turto vertę ir užtikrina nuomininkų lojalumą.

Dar viena „Capital Commercial“ teikiama paslauga, pasak J. Tislenko, atspindi šiandienos aktualijas. Tai verslo vertinimas ir pardavimas – finansinio stabilumo ir pelningumo įvertinimas bei jo pardavimas geriausiomis sąlygomis. Paslauga aktuali tiek turto savininkams, tiek pirkėjams, investuotojams ar finansuotojams.

„Capital Commercial“ taip pat rengia išsamias galimybių studijas – nekilnojamojo turto rinkos analizę. Tokios studijos rengiamos remiantis kokybiškais rinkos tyrimais ir ekspertų išvadomis. Ši paslauga padeda atrasti palankiausias nekilnojamojo turto vystymo galimybes, kurios kiekvienam klientui būna skirtingos. Ji tampa aktuali priimant reikšmingus sprendimus. Galimybių studijos rengiamos visiems komercinio NT sektoriams: biurams, prekybai, viešbučiams, pramoniniam, sandėliavimo sektoriui.

Pranešimą paskelbė: Margarita Kuliominaitė, UAB Capital Realty

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą