Sportas

„Nepriklausomybės taurės“ nugalėtojai – Krašto apsaugos ministerijos komanda

Lietuvos valstybės atkūrimo dienos proga surengtame krepšinio turnyre „Nepriklausomybės taurė“ triumfavo Krašto apsaugos ministerijos komanda, finale po atkaklios kovos nugalėjusi Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijos kariūnus. Trečioje vietoje liko Vilniaus miesto savivaldybės administracijos komanda, įveikusi Seimo narių rinktinę. Naudingiausiu turnyro žaidėju išrinktas Krašto apsaugos ministerijos atstovas Marius Matukas.

Draugiškame 6 valstybės institucijų krepšinio turnyre taip pat varžėsi Seimo ir Vyriausybės kanceliarijų komandos.

Draugiškos varžybos surengtos minint svarbią valstybingumo šventę ir siekiant paskatinti glaudesnį tarpinstitucinį bendradarbiavimą ir kolegiškumą. Valstybės institucijų komandos dalyvauti varžybose pakviestos ne tik kaip varžovės, bet ir kaip partnerės, kurios dalijasi bendra vizija – stiprinti Lietuvos valstybę, bendradarbiavimą ir vertybių puoselėjimą.

Prasminga proga į varžybas susirinkę institucijų atstovai į aikštelę žengė pasirinkę savo komandoms svarbias vertybes: Vilniaus miesto savivaldybės administracija – už galimybę būti laisviems, Seimo kanceliarija – už atvirumą, Seimo nariai kovojo už konstitucines vertybes, Vyriausybės kanceliarija – už laisvę kurti ir augti, Krašto apsaugos ministerija – už vienybę, Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademija – už valią.

Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijos sporto salėje surengtą turnyrą organizavo Seimo kanceliarija bendradarbiaudama su Krašto apsaugos ministerija ir Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademija.

Turnyro nuotraukos

Pranešimą paskelbė: Nerijus Vėta, Lietuvos Respublikos Seimas

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą