Sveikata

Nepriekaištinga burnos higiena: ko reikia jai užtikrinti?

Jei norime džiaugtis sveikais, gražiais ir baltais dantimis, tai turime užtikrinti nepriekaištingą burnos higieną. Tačiau, kad galėtume tai padaryti, turime žinoti, kokius sprendimus rinktis. Tad pat metas pasitikrinti, ar tikrai elgiatės taip, kaip derėtų.

Reguliarus dantų šepetėlio keitimas

Kad dantų šepetėlis yra vienas būtiniausių reikmenų, galinčių užtikrinti dantų švarą, tuo neabejoja niekas. Tačiau taip pat svarbu nepamiršti, kad kokybiškai jūsų dantis išvalyti gali tik nenusidėvėjęs šepetėlis. Nepamirškite, kad ilgainiui šie reikmenys dėvisi, ant jų kaupiasi daugybė įvairių bakterijų, todėl jie tiesiog nebegalima užtikrinti kokybiško valymo proceso. Tad geriausia išeitis – reguliarus jų keitimas (maždaug kas tris mėnesius). Jei auginate vaikus, taip pat nepamirškite jiems priminti, kad šis higienos reikmuo turi būti reguliariai keičiamas.

Verta investuoti ir į burnos irigatorių

Nemaža dalis žmonių apsiriboja tokiomis dantų priežiūros priemonėmis, kaip dantų pasta bei šepetėlis; burnos skalavimo skystis, tarpdančių siūlas. Ir tai yra puikūs pasirinkimai, tačiau taip pat nereikėtų pamiršti, kad net ir jie ne visada efektyviai sunaikina visas bakterijas (ypač tuo atveju, jei mėgstama daug ir dažnai užkandžiauti, vartojama daug nesveiko, saldaus maisto ir t.t.). Taigi, verta investuoti ir į burnos irigatorių, kurį naudojanti, užtikrinamas ypač efektyvus apnašų pašalinimas bei gaivus burnos kvapas.

Raskite laiko ir profesionaliai burnos higienai

Ne ką mažiau reikšmingas yra ir dar vienas komponentas, tai – profesionali burnos higiena. Būtent ši procedūra ypač prisidės prie puikios jūsų dantų būklės bei išvaizdos. Šios procedūros metu ypač efektyviai pašalinamos apnašos, tad mažinama dantų akmenų ir dantų ligų atsiradimo tikimybę, o taip pat – palaikomas gaivus burnos kvapas.  Užsukite į www.pilėnė.lt ir sužinokite daugiau apie šią procedūrą.

Taigi, jei jums svarbu užtikrinti nepriekaištingą burnos higieną, labai svarbu savęs paklausti: ar laiku pakeičiu savo dantų šepetėlį? Ar investavau į burnos irigatorių? Ar renkuosi profesionalią burnos higieną? Jei į šiuos klausimus atsakėte neigiamai, pats metas pakoreguoti savo elgesį.

Pranešimą paskelbė: Ona Šablauskaitė, UAB Market Rats

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą