Sveikata

Nemenčinėje dirbanti vaistininkė: mes nuolat laukiame naujienų

Trečiadienį premjeras Saulius Skvernelis paskelbė, kad bus imamasi griežtesnių priemonių siekiant suvaldyti koronaviruso plitimą Nemenčinėje, todėl miestas uždarytas. Šiame mieste esančioje „Eurovaistinėje“ dirbanti vaistininkė sako, kad jau dabar stebima kaip stipriai pasikeitė vietinių gyventojų įpročiai.

Nemenčinėje gyvenanti ir dirbanti vaistininkė Aurelija Novickienė sako, kad miestelio gyvenimas sustojo, žmonės tapo uždaresni, mažiau bendrauja. „Net pas mus vaistinėje jaučiame, kad atėję įsigyti receptinių vaistų ar medicininių kaukių, klientai tiesiog padėkoja ir išeina. Esame pripratę, kad gyventojai dalinasi savo džiaugsmais, pasakoja, kuo jie gyvena“, – apie pasikeitusią kasdienybę pasakoja vaistininkė.

Koronaviruso židiniu tapusios Nemenčinės gyventojai sako, kasdien su nekantrumu laukia naujausių tyrimų rezultatų. Vaistininkė pastebi, kad dauguma gyventojų į tai žiūri rimtai ir dėvi įvairias apsaugos priemones – nuo šalikų iki respiratorių.

Nors Nemenčinėje esanti „Eurovaistinė“ (Švenčionių g. 40)  liko dirbti, kad klientai, kuriems reikalinga pagalba, turėtų, kur kreiptis, vaistininkė A. Novickienė sako, kad užsukančių srautas tikrai stipriai sumažėjęs. „Visi būna namuose, stengiasi niekur neiti. Pas mus apsilankydavo ir tie, kas važiuodavo pro šalį, nes artimiausia vaistinė tik Vilniuje arba į kitą pusę – Pabradėje, todėl tokių klientų aptarnauti nebegalime. Vienas garbaus amžiaus senjoras pasakojo, kad atvažiavo iš kaimo, bet namo tikriausiai keliaus pėsčiomis“, – sako A. Novickienė.

Pasak valdybos pirmininkės Ingridos Damulienės vaistinėje Nemenčinėje imtasi dar didesnių apsaugos priemonių siekiant užtikrinti darbuotojų ir klientų saugumą – į vaistinę įleidžiami tik tie klientai, kurie iš karto gali būti aptarnauti, neformuojant eilės. Kasdien visose „Eurovaistinėse“ darbuotojams patikrinama temperatūra, jeigu ji siekia 37,4, prašome kolegos likti namuose ir stebėti savijautą.

„Miestelio poliklinika dirba, tikime, kad ir mūsų klientai ateis. Laukiame jų, laikomės visų saugumo reikalavimų, viską esame dezinfekavę ir žinome, kad galėsime jiems padėti. Dirba trys kasos, o mūsų pasikeitęs darbo laikas dabar nuo 9 iki 17 val.“ – pasakoja vaistininkė.

„Eurovaistinėje“ Nemenčinėje dirba penki darbuotojai, jų savijauta gera.

Pranešimą paskelbė: Laura Bielskė, Eurovaistinė, UAB

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą