Sportas

Nelaimėję Palangoje, broliai Gelžiniai tikisi atsigriebti 4 val. lenktynėse Estijoje

Dar praėjusią liepą Palangoje vykusiose „Aurum 1006 km“ lenktynėse atkakliai dėl pirmos vietos besigrūmusi, tačiau galiausiai antroje pozicijoje likusi „Circle K milesPLUS racing team” komanda su greitaisiais broliais Jonu ir Ignu Gelžiniais šįkart atsirevanšuoti keliauja į Estiją.

Jau šį savaitgalį Parnu trasoje vyks paskutinysis 2018 m. Baltijos žiedinių lenktynių čempionato etapas, kuriame sportininkai grumsis tiek sprinto, tiek ir 4 val. ištvermės lenktynėse.

Būtent šiose varžybose raudonąjį „Porsche 991 GT3 Cup” vairuojantys broliai tikisi pakilti laipteliu aukščiau ir iškovoti pergalę. Tiesa, pasak I. Gelžinio, tam reikės ne tik nepriekaištingai atlikti darbą, bet ir sėkmės.

„Norime pakovoti dėl pergalės, todėl turėsime labai pasistengti. Turime visas užduotis atlikti be klaidų: tiek būti greitiems trasoje, tiek sparčiai vykdyti vairuotojų pasikeitimus, išvengti klaidų keičiant ratus“, – mintimis dalijosi lenktynininkas.

„Taip pat niekada negali žinoti, ar neturėsime techninių gedimų, tai juk automobilių sportas“, – pridūrė I. Gelžinis.

Šįkart komandoje nebus dviejų Palangoje kartu lenktyniavusių sportininkų: esto Ralfo Arono ir Jono Karklio. Šie dar lenktyniauja atitinkamai „Formulės-3” čempionate ir „Octavia Cup“ pirmenybėse. Juos pakeis kitas lenktynininkas Arūnas Gečiauskas, puikų greitį demonstruojantis „Fast Lap“ varžybose.

Šiose 4 val. lenktynėse dalyvaus 20 komandų, suskirstytų į 5 klases pagal automobilių pajėgumą. Vieni iš pretendentų užkopti ant aukščiausio apdovanojimų pakylos laiptelio – „Skuba Racing Team“ su BMW M3 bolidu, laimėjusi paskutines lenktynes Rygoje.

Lenktynių startas, kurias tiesiogiai bus galima stebėti internetu, – šeštadienį 15.00 val.

Pranešimą paskelbė: Džeraldas Kauneckas, UAB „Idea Prima”

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą