Dvasios

neitiketini sutapimai

Hmz.. Tikriausiai jau manysit, kad dar viena nesamonė.. Galbūt.. Tačiau daugiau neturiu kam išsipasakoti.. Tai kas vyksta yra neįtikėtina.. Aš pati dar nelabai susitaikau, kad tokie dalykai ištiesų egzistuoja.. Nuo mažumės močiutė skiepijo man, jog Dievas yra. Tikiu. Tačiau, tegul jis ir pasiima savo dvaseles pas save.. Nes daugiau tai tęstis nebegali..Taigi. Mano pasakojimas.
Buvau kvaila(gal tokia ir tebeesu), jog prieš metus užsiiminėjau spiritizmu. Na, smalsumo vedama, nusprendžiau su draugėmis išsikviesti dvasią. Tai nebuvo koks nors senelis, ar Marilyn Monroe. JIS buvo draugės pažystamas. Nužudytas. Sudegintas. Jam tuometu buvo šešiolika, kai jį nužudė. Taigi, buvo praėjęs geras pusmetis po to tragiško įvykio. Televiza skambėjo vien ta tema, troleibusuose močiutės vien tai ir tekalbėjo. Taigi, jo siela jau kontaktavo su Aukštesniosiomis jėgomis. /nenoriu išsiplėt kaip ir kas, todėl nenukrypstu nuo temos/
Buvo laprikčio mėnuo. Pakankamai šalta. Mes ėjom link devynaukščio namo. Tenais turėjo įvykti TAI. Netikėjau(o gal bijojau patikėt) kad tai vyksta. Kad TAI ištiesų egzistuoja. Kol nepajutau tai savo ranka. Iš tos nuostabos mintyse nebeliko jokių klausimų, todėl per daug nieko ir neklausinėjome. Norėdamos įsitinkti kad JIS ištiesų yra JIS paklausėme, kuo jis dabar egzistuoja. Adata pradėjo vedžioti raides. D..U…L..K..Ė.. nuostabu.. O kur tu dabar eisi kai paliksi mus?
Pas mamą… O ką veiki danguje? Sėdžiu
Kur sėdi? Debesis
Neįtikėtina.. Nuostabu.. NEŽEMIŠKA.
Baigusios seansą buvome apimtos NEŽEMIŠKOS euforijos.. Buvome tik dviese, tačiau išėjusios nieko nekalbėjome. Tylėjome ir žavėjomės tuo kas įvyko. O svarbiausia, jutau, jog kažkas eina greta.. Kad jo dvaselė greta.. Jis buvo geras žmogus.. Jis man patiko.. Labai..
Vėliau, gal po kokių trijų mėnesiu nusprendėme pakartoti viską. Pas mane namuose. Viskas ėjosi skalndžiai, kalbėjomės su juo gal pusvalandį, pakskui jis pasakė, jog pavargo. Ir išėjo.
Laikui bėgant viskas pamažu užsimiršo, užgriuvo kiti rūpesčiai. Su ta drauge pradėjome matytis rečiau. Po metų, mano namuose įvyko gaisras. Gaisro priežastis, anot ekspertų, trumpas jungimas. BET AR GALI GAISRAS KILTI IŠ PO KILIMO, kai po juo nėra jokių laidų??? Kai vėliau įėjau į tą kambarį, mane persmelkė šaltis. Nors namuose po gaisro buvo karšta, toje vietoje kur aš stovėjau buvo šalta. Stovėjau ir negalėjau patikėti, jog gaisras kilo toje vietoje, kurioje stovėjo žvakė. Tada kai mes burėmės namuose, toje vietoje stovėjo žvakė. Kas keisčiausia, liepsna kilo į viršų ir tik poto plito. JUK TURĖJO PRADĖTI DEGT VISAS KILIMAS!! Žodžiu.. Po savaitės nuvažiavome pas senelį ant kapų. Kai apsitvarkėme, mama sako>> Na, dabar ko nors stipriai paprašyk, senelis,būtinai išgirs.>> Ant tų žodžių pravažiavo gaisrinės mašina.
Ir tie sutapimai kartojasi. Kai atėjo Audriaus metinės, aš sapnavau sapną, kad numiriau, ir prašau draugių, jog mano sielą iškviestų tik praėjus metams, nes tik tada ateina laikas palikti žemę ir pereiti arčiau Dievo..
Nuėjusi į bažnyčią, bijau prisipažinti, jog kviečiau mirusiojo dvasią. Todėl neeinu išpažinties, nes bijau meluoti kunigui. Padariau nuodėmę.. Iki šiol negaliu ramiai praeiti pro jo namus, nes žinau, jog jis iš aukščiau saugo juos.. O man gėda..Todėl galiu tik melstis už Jo sielą, nes sakoma, kad kuo dažniau meldžiasi už mirusiojo sielą, tuo greičiau jis patenka arčiau Dievo..
Dėkui kad perskaitėt.. Buvo sunku rašyti.. Nežinau ar gerai darau, paleisdama visa tai į platųjį interneto pasaulį.. Bet man lengviau..

NaudotosKnygos.lt

26 Comments

 • rock

  Artimųjų mirtis mums sukelia daug streso, dažnai pajautrėja nervų sistema, ko pasakoje viskas kelia baimę, pradedame įtarinėti nežinomas jėgas. Esu tikras, jog kunigas tau atleis, juk jis tam ir yra. Svarbu, jog suvoki savo klaidas. O gal tu dėl to kalta? Tiesiog toks likimas.

 • suprantu

  man isties patiko tavo pasakojimas. kazkodel ir as juo tikiu, nors seip gal kitam, nepatirusiam ko nors panasaus tai butu be galo keista. seip as pati gyvenu vien lyg ir paslapciu pasaulyje- gimiau keistomis aplinkybemis, keistai augau, tikriausiai keistai ir mirsiu 😀 bet ce biski ne i tema…:D tai wa.

 • inga

  na pradekim nuo to ,kad viskas pati supranti kaip skamba,bet kazkodel tikiu tavim,nes gyvenime pasitaiko tiek nepaiskinamu dalyku,pati is tikruju esu ieskojimu kelyje nz ar Dievas yra ar jo nera,tik zinau viena kazkas yra daug stipresnis uz mus

 • hmmz..

  na ka man patiko, bet is esmes nzn ar patiko nes patikti negali nes tai yra baisi istorija mes visi darome klaidas bet ne visi is ju mokomes tik tam kam tai atsitinka tas jau visa gyvenima pASIMOKE linkiu kad tavo gyvenimas radikaliai susitvarkytu;]]] sekmes

 • rutuke

  manau tau reikia nueiti ispazinties ir viska pasakyti. kunigas taves nemus gi, o jei ispazinsi, kaip sakoma dievas atleis ir manau viskas turetu nurimti. beje sapnai ir pan. tai manau del dazno galvojimo apie tai. na o gaisras is ties idomus… gal reiktu aplankyti bureja?

 • rutelka

  as manau kad tau nebutina bijoti eiti ispazis….. taciau as ir neinu man tas kunigas toks pat zmogus kaip ir mes wisi ir jis pasneka su kaimo bobutem ar dar su kuo ir gali wiskas ispasakoti ir poto gali wiskas atsisukti pries tawe tiu tiesiog ispazink dievui jai tiri jo ar swenciausios maryjos atwaizda pasidek ji ant kur nors auksciau o tiu atsikaupk ir ispazink aisq daryk tai wiena kad niekas nieko nesuzinotu!!!!! man taip nebuwo taciau as kaskodel tawimi tikiu :))))) sekmes tikiu kad tawe paliks jo dwase !!!!!

 • ugne

  ir kai pvz rašiau.. ta tekstą.. net nežinau.. jausmas.. gumulas gerklėj stovi.. ir man atrodo.. kad jis yra šalia manęs ir skaito.. labai nemalonu.. manau jis skaitė.. nes labai apie jį galvojau.. ar taip galėjo būti, kad jis skaitė mano mintis, ar netgi surinktą tekstą? nes jausmelis tai tikrai nekoks buvo..

 • tikiu

  na ka…linkiu sekmes tau!stenkis kuo maziau galvot apie ji ir ilgainiui turetu uzsimirsti.jeigu vel bus kokiu sutapimu ar dar ko galvok jog tai niekuo su dvasia nesusija,tu atsitikimu kalte bandyk suverst kazkam kitam ir tikek tuo!nesvarbu kad taip gali pati sau meluot,svarbu tuo tiket!man padejo,gal pades ir tau?..

 • gintare,siauliai

  as tikiu tavim tai baisu….kaip ji iskvietiai ar dar bndrauji..?man buvo toks atsitikimas issikviete mergo stovykloj dvasia ir paprse zenklo kad kas nors ieitu i ju kambary kaip tik as iejau ir jos pradejo spiegti
  as paklausiau kas yra jos man papasakojo…papraseme 2 zenklo…sakau ant baikes tegu nuvercia si kokokolos buteli kuris yra ant spiteles……nepatikesit su ligtais zodziais…..man baisu prisimint…..nukrito kola ir ir issiliejo…..jus isivaizduokit visi diskotekoje 3 ryto mes 5 vienam pastate su dvase…mes zviegem ir verkem….ji neatstojo mes ziauriai verkem as db verkiu….jus net neisivaizduojate to soko…..gintare is siauliu 13,daukanto sule

 • Klaipedskas :)

  na jo istorija sauni. siaip prasimanyti butu sunku tokia istorija nebent esi labai kuribinga:) bet tikiu kad tai tiesa nes kiek zmoniu yra prisizaide su tuo spiritizmu… Plz dont do that again 🙂

Parašykite komentarą