Namai

Naujos žoliapjovės pasirinkimui skirti patarimai

Neseniai persikėlėte gyventi į naujus namus, šalia kurių yra ir nuosavos žemės plotelis? Tuomet neabejotinai jums reikės ir dideliu našumu bei patogumu pasižyminčios žoliapjovės. Jei teritorija nėra labai didelė ir jūsų namas yra tankiau apgyvendintoje vietovėje, naudinga ieškoti labai nedideliu triukšmo lygiu pasižyminčios žoliapjovės modelio. Tuo tarpu, jei lauko teritorija yra didelė ir veją planuojate prižiūrėti pakankamai dažnai, vertėtų rinktis iš didele galia pasižyminčių žoliapjovių. O tam, kad pasirinkimas taptų lengvesnis, pasidalinsime ir keliais praktiškais patarimais.

Šiuolaikinių modernių žoliapjovių privalumai

  • Universalumas ir aukšta kokybė. Jei rinksitės iš naujausių žoliapjovių modelių, tuomet susidursite su universalumu ir labai aukšta kokybe, užtikrinančia ne tik veiksmingą ir patogų darbą, tačiau taip pat ir didelį ilgaamžiškumą.
  • Tylus veikimas. Nepaisant to, kurioje vietoje jūs gyvenate, tyliai veikianti žoliapjovė užtikrins, kad veją prižiūrėti jums bus gerokai maloniau.
  • Galimybė naudoti papildomus priedus. Šiuolaikines žoliapjoves galima komplektuoti su įvairiais papildomais priedais, kurių pagalba žoliapjovės funkcionalumas yra lengvai pritaikomas atsižvelgiant į vartotojų poreikius.

Kaip pasirinkti tyliai veikiančią žoliapjovę?

Norite įsigyti naują žoliapjovę, tačiau baiminatės, kad jūsų pasirinkta sodo technika skleis labai didelį triukšmą ir vargins ne tik jus, tačiau ir jūsų kaimynus? Tokiu atveju turėtumėte pasidairyti akumuliatorinės žoliapjovės, kuri veikia labai tyliai ir nekelia varginančio triukšmo. Be to, akumuliatorinė žoliapjovė bus labai ergonomiška, veiksminga ir su ja dirbti bus vienas malonumas. Jei pasirinksite žoliapjovę, kurios ličio jonų akumuliatorius bus didelės talpos, nepertraukiamai galėsite dirbti labai ilgą laiką, o akumuliatoriaus įkrovimui pakaks vos kiek daugiau nei pusvalandžio, kad galėtumėte toliau tęsti darbus.

Žoliapjovės pasirinkimas atsižvelgiant į savo poreikius

Kiekvieno vartotojo poreikiai yra labai skirtingi. Vieni vartotojai savo veją yra linkę prižiūrėti labai reguliariai, o kiti nejunta didelio poreikio pernelyg dažnai pjauti žolę. Todėl žoliapjovės pasirinkimas turėtų vykti atsižvelgiant į savo konkrečius poreikius.

Jei žoliapjovę naudosite rečiau

Jei žoliapjovę planuojate naudoti rečiau, galite pasirinkti lengvesnį modelį (nuo 3 iki 5 kg), kuris turės bazines funkcijas, pvz., „Smart Start“, degalų siurblį ir kt. Retesniam naudojimui puikiai tinkančių žoliapjovių asortimentas yra labai platus, todėl jums nebus sudėtinga atrasti jūsų biudžetą atitinkantį žoliapjovės modelį, kuris pasižymėtų jums aktualiomis funkcijomis. Kadangi tokios žoliapjovės yra labai lengvos ir gaminamos su patogia rankena, dirbant nejuntamas didelis nuovargis ar rankos ir nugaros skausmas. Galite rinktis tiek akumuliatorines, tiek ir elektrines žoliapjoves, kurios padės sutaupyti daugiau energijos ir sumažins patiriamus kaštus.

Jei žoliapjovė bus naudojama profesionaliai

Jei lauko teritorija yra pakankamai didelė ir jūs taip pat planuojate savo veją prižiūrėti reguliariai, turėtumėte pasidairyti profesionalios žoliapjovės, kuri turėtų galingą variklį ir pasižymėtų optimaliomis kuro sąnaudomis. Tokioms žoliapjovėms jūs taip pat galėsite įsigyti ir įvairius papildomus priedus, tokiu būdu padidindami žoliapjovės funkcionalumą. Profesionalios žoliapjovės yra labai patvarios ir ilgaamžės, todėl investavę į jūsų poreikius atitinkančią žoliapjovę ja galėsite naudotis metų metus. Nepaisant to, kad tokios žoliapjovės yra pritaikytos profesionaliam naudojimui, paprastai jų svoris būna panašus į kitų žoliapjovių rūšių modelius. Jų svoris skaičiuojant be akumuliatoriaus būna apytiksliai 3 kg, todėl dirbti tokiomis žoliapjovėmis yra labai patogu ir nesunku.

Kad ir kokį žoliapjovės modelį nuspręsite pasirinkti, visuomet atsižvelkite į numatomą žoliapjovės naudojimo reguliarumą ir lauko teritorijos plotą.

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą