Technologijų naujienos

Naujojo „Samsung“ flagmano išankstiniai užsakymai pranoko lūkesčius

Naujojo „Samsung“ flagmano serijos „Galaxy S10“ išankstiniai užsakymai Baltijos šalyse pusantro karto viršijo planuotus išankstinius pardavimus. 

Vasario 20 d. „Samsung“ pristatyta naujausia „Galaxy S“ serija į rinką atkeliauja su 4 modeliais: „S10+“, „S10“, „S10e“ ir vėliau šiemet pasirodysiančiu „S10“ su 5G ryšio technologija. Naujuosiuose įrenginiuose didžiausi patobulinimai atlikti vartotojų labiausiai vertinamose flagmanų savybėse: serija pasižymi dar kokybiškesniu dinaminiu „AMOLED“ ekranu, naujos kartos kamera ir dar galingesniu veikimu.

Išankstiniai naujojo flagmano užsakymai parodė, kad „Samsung Galaxy S10“ serija buvo itin laukiama vartotojų. Per dvi savaites šių išmaniųjų telefonų Baltijos šalyse, taip pat ir Lietuvoje, buvo rezervuota 50 proc. daugiau nei planuota.

„Išankstinių užsakymų rezultatai rodo, kad „Galaxy S“ serija per dešimt metų užsitarnavo vartotojų pasitikėjimą ir yra viena populiariausių tarp mūsų klientų. Didžiulį jų susidomėjimą priimame kaip pasitikėjimą mūsų produktais ir nesustojančia jų pažanga. Su kiekvienu nauju produktu savo klientams siūlome dar aukštesnę kokybę, o jie tai ypač vertina“, – sako Simonas Skupas, „Samsung Electronics Baltic“ vadovas Lietuvoje.

Daugiausiai įrenginių parduota per partnerius – tinklo operatorius, tačiau išaugo ir pardavimai specializuotose „Samsung“ parduotuvėse. Lietuvos vartotojai, kaip ir Latvijos bei Estijos, dažniausiai rinkosi pažangiausią serijos modelį „Galaxy S10+“ – jo užsakymai Lietuvoje sudaro beveik 60 proc. išankstinių pardavimų.

Didžioji dalis užsakytų įrenginių, daugiau kaip 80 proc., turi 128 GB vidinę atmintį, nors vartotojų dėmesio sulaukė ir 1TB vidinės atminties įrenginiai. Rinkdamiesi telefono spalvą, vartotojai išliko konservatyvūs – dažniausiai rinkosi spindinčios juodos, taip pat spindinčios baltos spalvos įrenginius. 

Pagrindinės „Galaxy S10“ savybės:

  • Naujuose „Galaxy S10“ serijos modeliuose integruotas geriausias iki šiol sukurtas „Samsung“ išmaniojo ekranas – pirmasis pasaulyje dinaminis „AMOLED“ ekranas. Taip pat tai pirmasis išmanusis turintis „HDR10+“ technologiją, užtikrinančią didesnį vaizdo ryškumą. Dėl dinaminio tonų atvaizdavimo vartotojas matys platesnį spalvų spektrą ir tokį vaizdo turinį, koks jis yra tikrovėje.
  • „Galaxy S10“ serijos modeliai turi pirmąjį ultragarsinių technologijų pagrindu veikiantį pirštų atspaudų skaitytuvą, kuris žmogaus piršto atspaudą nuskaito 3D technologija. Tai apsaugo vartotoją ir jo duomenis nuo internetinių atakų, o dėka pirmojo pasaulyje „FIDO Aljanso“ biometrinio komponento sertifikato, šis naujos kartos biometrinis autentifikavimas prietaisui suteikia aukščiausią apsaugą.
  • Naujausių flagmanų kameros yra geriausios kokias tik turi dabartiniai „Samsung“ išmanieji telefonai. Tai pirmieji „Galaxy S“ serijos modeliai, kurie turi itin plataus, 123 laipsnių, kampo objektyvą, apimantį tokį patį vaizdą, kokį ir žmogaus akis. Taip pat stabilus įrašymas su skaitmenine stabilizavimo technologija leis įamžinti ryškius ir nesusiliejusius vaizdus, net ir tuomet kai kamera smarkiai juda. Priekinė ir galinė kameros filmuoja iki „UHD“ kokybės, o galinė kamera pirmą kartą leidžia filmuoti su „HDR10+“ technologija.
  • „Galaxy S10“ serijos išmanieji turi neuroninį procesoriaus branduolio rinkinį (NPU), kuris skirtas dirbtinio intelekto užduotims atlikti. Dirbtinio intelekto pagalba dabar bet kokia nuotrauka atrodys tarsi atlikta profesionalo. Dėka neuroninio procesoriaus telefono kameroje integruotas vaizdo optimizatorius atpažįsta vienoje nuotraukoje esančius atskirus vaizdo elementus ir apdoroja juos tiksliau.
  • „Galaxy S10“ – tai pirmieji bendrovės išmanieji, kurie belaidžiu būdu gali dalintis energija su kitais įrenginiais, palaikančiais belaidžio įkrovimo funkciją. Nauji išmanieji yra pirmieji prietaisai rinkoje, kurie galės įkrauti ne tik kitus telefonus, bet ir nešiojamus bei su „Galaxy S10“ susiejamus įrenginius. Pavyzdžiui, išmaniuosius laikrodžius.
  • Telefone integruotas išmanus „Wi-Fi“, leidžia nepertraukiamai ir sklandžiai nuo „Wi-Fi“ prisijungti prie LTE tinklo ir atvirkščiai, bei praneša apie galimai riziką keliančius „Wi-Fi“ tinklus. „Galaxy S10“ taip pat palaiko „Wi-Fi 6“ standartą, kuris užtikrina geresnį interneto ryšį.

Telefonus „Galaxy S10“ jau nuo penktadienio, kovo 8 d., bus galima įsigyti Lietuvos mobiliųjų operatorių, elektronikos prekių, firminėse „Samsung“ parduotuvėse bei internete adresu shopsamsung.lt.

Pranešimą paskelbė: Justina Polikaitytė, UAB „Publicum”

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą