Namai

Naujojo „Iki“ biuro statybos įpusėjo – iškeltas vainikas

Jau įpusėjo naujo prekybos tinklo „Iki“ biuro ir parduotuvės statybos – ant stogo iškeltas vainikas. Sostinės Pilaitės rajone plėtojamas projektas, kurio vertė siekia 10 mln. eurų,  sparčiai vykdomas, net ir žiemai įpusėjus, nepaisant žiemiškų orų ir nuolat krintančio sniego. Planuojama, kad jau šių metų rudenį į naująjį biurą persikels keli šimtai prekybos tinklo administracijos darbuotojų.

„Pirminį statybų rezultatą jau galime matyti, rangovas įgyvendino maždaug pusę darbų. Džiaugiamės, kad šį rudenį mūsų administracijos darbuotojai galės įsikurti naujame biure. Tikime, kad naujojo biuro aplinka bus optimaliai pritaikyta patogiam ir produktyviam kasdieniam darbui bei mūsų puoselėjamai įmonės kultūrai. Naujasis biuras bus tikrai patogesnis individualiems darbuotojų poreikiams“, – sako Nijolė Kvietkauskaitė, prekybos tinklą „Iki“ valdančios UAB „Palink“ generalinė direktorė. 

Sparčiai besiplečiančiame Pilaitės rajone statant naująjį „Iki“ administracijos biurą, keltas tikslas jį darniai ir harmoningai integruoti į esamą kraštovaizdį, suderinti naujausias statybų inovacijas ir sukurti jaukią bei patogią darbo erdvę. Kartu su biuru suplanuota nauja parduotuvė taip pat atlieps rajono gyventojų poreikius, bus patogi ir moderni, įrengta pagal naujausią prekybos vietų koncepciją. 

Naujojo administracijos pastato statybos pradėtos 2021 m. rugpjūčio mėn., jas užbaigti planuojama 2022 m. vasarą, rudenį į naująjį biurą turėtų persikelti net keli šimtai prekybos tinklo administracijos darbuotojų.

Trijų aukštų administracijos pastato su parduotuve plotas siekia 5 850 kv. m, jis pastatytas 2,78 ha sklype. Pastato pirmame aukšte bus įrengta prekybinė salė su pagalbinėmis patalpomis, darbuotojų valgykla, patalpomis nuomai. Antrame ir trečiame aukštuose suplanuotos administracijos biuro patalpos.

Planuojant vidines biuro erdves ir prisitaikant prie naujų darbuotojų įpročių daug dėmesio skirta darbo vietų įrengimui. Jos planuojamos skirtingose pastato pusėse, užtikrinant natūralų apšvietimą. Patalpose ir aplink pastatą, siekiant tausoti energijos išteklius, bus įrengti LED šviestuvai.

Šalia naujojo biurų pastato atvykstantiems į darbą ar parduotuvę numatyti patogūs įvažiavimai iš Pilaitės pr. ir Papilėnų g., platūs šaligatviai ir dviračių takas. Šalia bus įrengtos dvi automobilių aikštelės. Pirkėjams skirta 115 vietų aikštelė numatoma šalia Pilaitės pr., kita – administracijos darbuotojų  aikštelė numatyta vakarinėje sklypo dalyje, už pastato. Skatinant judėjimą mažiau poveikio aplinkai darančiomis ir alternatyviomis priemonėmis, čia bus ir elektromobilių įkrovimo vieta bei patogi dviračių laikymo aikštelė.

Prie pagrindinio įėjimo planuojama įrengti aikštę su želdynais ir suoliukais. Vakarinėje dalyje pastatas nuo stovėjimo aikštelės bus atskirtas žaliosiomis zonomis.

Šiuo metu pagrindinis „Iki“ administracijos biuras yra įsikūręs adresu Lentvario g. 33. Prekybos tinklą „Iki“ iš viso šiuo metu sudaro 231 „Iki“ parduotuvė, jame dirba apie 5,9 tūkst. darbuotojų.

Pranešimą paskelbė: Gabrielė Valaitytė, UAB „Publicum”

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą