Studijos - Karjera

MRU atvirų durų dienos „Žinios išsipildo“ – kitaip: visą mėnesį

Ankstesniais metais lapkričio mėnesį Mykolo Romerio universitete (MRU) vykdavo tradicinė atvirų durų diena, kurios metu abiturientai, žemesnių klasių moksleiviai turėdavo progą iš arti susipažinti su universitetu, gyvai pabendrauti dėstytojais, sužinoti apie studijų programas, gauti atsakymus į rūpimus klausimus. Nors dėl epidemiologinės situacijos ir masinių renginių ribojimų šiemet universiteto fizinės erdvės bus tuščios, šiemet susipažinti su universitetu abiturientai ir kiti moksleiviai visą mėnesį galės virtualiai. Lapkritį MRU skelbia atvirų durų mėnesiu.

Net 18 vaizdo transliacijų moksleiviams ir jų tėvams visą lapkričio mėnesį – tiek jų suplanavo šio renginio organizatoriai. Virtualių pristatymų programa suskirstyta į kelis teminius blokus: tai studijų krypčių ir programų pristatymai, pažintis su MRU iš arti, priėmimo klausimų aptarimas ir aktualios informacijos tėvams pateikimas. Susitikimų metu dalyviai turės galimybę susipažinti su universiteto studijų programomis ir jų vadovais, aktyviais studentais, mentoriais bei karjeros konsultantais, universiteto atstovai atsakys į rūpimus klausimus dėl priėmimo reikalavimų ir procedūrų, konkursinio balo skaičiavimo ar egzaminų pasirinkimo tvarkos.

„Kviečiame prisijungti prie suplanuotų MRU pristatymų visus vyresniųjų klasių moksleivius iš didžiųjų Lietuvos miestų ir regionų, kurie nesivaiko akademinių „madų“, siekia perspektyvių, praktiškų ir lanksčių studijų, –  sako MRU Komunikacijos ir rinkodaros centro vadovė Jurga Strimaitienė. – Tai jaunuoliai, kuriems svarbu ne universiteto „iškaba“, o žinių pritaikomumas, noras užsitikrinti sėkmingą profesinę ateitį. MRU tarp Lietuvos aukštųjų mokyklų pagal įsidarbinusiųjų rodiklį praėjus pusei metų po studijų yra tarp lyderių, o absolventai sėkmingai konkuruoja darbo rinkoje. Universitetas siekia, kad jaunuolių svajonės, tapusios žiniomis – išsipildytų.“

Tarp šių metų temų – paskaitos apie konkrečių profesijų pasirinkimą („Kodėl verta studijuoti politiką?“, „Psichologija – kas tai?“, „Teisininko vaidmuo visuomenėje), platesnio pobūdžio („Turizmas šiandieniniame pasaulyje”, „Žaidimų estetika ir komunikacija: kaip žaidėjas žino, ką jam reikia daryti?”, „Finansai – menas ar gyvenimo būdas“), kaip rinktis karjeros kelią („Pasirinkimo slenkstis: kuo būti?“, „Karjeros pasirinkimus lemiantys veiksniai: optimizmas vs pesimizmas“).

MRU Priėmimo ir rinkodaros skyriaus vadovas Saulius Bugailiškis pastebi, kad abiturientams kasmet kyla nemažai klausimų dėl stojimo į universitetą tvarkos. „Lapkričio 13 dieną kviečiu susitikti tiesioginėje transliacijoje, per kurią supažindinsiu su 2021 priėmimo į universitetą tvarka ir  atsakysiu į visus rūpimus klausimus dėl stojimų: apie konkursinio balo skaičiavimą, egzaminų pasirinkimą, kitas svarbias priėmimo procedūras“, – sako S. Bugailiškis.

Lapkričio 20-oji – MRU bendruomenės diena. Apie universitetą papasakos patys jame studijuojantys studentai – studijas, studijavimo „virtuvę“, laukiančius iššūkius ir studentiško gyvenimo džiaugsmus, kodėl pasirinko MRU. Transliacijoje dalyvaus ir universiteto mentoriai, karjeros konsultantai, jau studijų metais padedantys jaunuoliams tikslingiau užsibrėžti karjeros tikslus, jų kryptingai ir nuosekliai siekti.

O lapkričio 26 diena bus skirta abiturientų tėvams. Tą dieną planuojama tėvams pristatyti universitetą, pasidalinti ekspertų patarimais, taip pat ir jie galės užduoti rūpimus klausimus.

Visos atvirų durų dienos transliacijos vyks Mykolo Romerio universiteto „Facebook“ paskyroje. 

ATVIRŲ DURŲ PROGRAMA IR KONTAKTINĖ INFORMACIJA

 

Pranešimą paskelbė: Vaidotas Norkus, Mykolo Romerio universitetas

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą