Sveikata

Mokslinė-praktinė konferencija „Psichosocialinė darbo aplinka: pandemijos pamokos ir iššūkiai“

Gegužės 28 d.,  9 val.  kviečiame profesinės sveikatos specialistus, darbų saugos ir sveikatos specialistus, personalo specialistus, darbo medicinos gydytojus, ir visus besidominančius darbuotojų gerove ir sveikata į  nuotolinę mokslinę – praktinę konferenciją „Psichosocialinė darbo aplinka: pandemijos pamokos ir iššūkiai“.

Konferencijoje bus siekiama iš psichosocialinės darbo aplinkos perspektyvos apibendrinti darboviečių patirtį pandemijos laikotarpiu bei atsakyti į klausimus:

•Kaip darbas iš namų paveikė mūsų asmeninį produktyvumą ir gerovę?

•Kas iš tiesų nutiko su darbo ir asmeninio gyvenimo pusiausvyra?

•Nuo kokio nuovargio labiausiai kenčia darbuotojai Lietuvoje?

•Ką daryti, kai darbe pastebime alkoholio ir raminamųjų vaistų vartojimą??

•Kodėl psichosocialinės rizikos vertinimas bei valdymas šiuo metu būtinas darbovietėms, norinčioms išsaugoti darbuotojų sveikatą, taupyti kaštus, kurti patrauklesnę darbo aplinką, gerinti savo įvaizdį ir didinti savo konkurencingumą?

•Kaip pandemijos metu pasikeitė profesinės sveikatos ir darbuotojų saugos ir sveikatos specialistų vaidmenys?

Konferencijoje savo patirtimi, įžvalgomis ir atliktais tyrimais dalinsis mokslininkai, gydytojai, psichologai, IKEA, Swedbank, Valstybinės darbo inspekcijos ir Higienos instituto atstovai.

Konferencijos dalyviams bus išduodami kvalifikacijos kėlimo pažymėjimai.

Pasak  sveikatos psichologės Sigitos Vičaitės, VšĮ „Pozityvios sveikatos komanda“ direktorės, vienos šio renginio iniciatorių,  tai, kad šios konferencijos partneriais tapo Vilniaus universitetas ir Valstybinis psichikos sveikatos centras, daug metų besidomintys psichosocialine darbo aplinka ir jos reikšme dirbančiam žmogui, tik dar kartą patvirtina, kaip svarbu, kad tema būtų nagrinėjama iš mokslinių, praktinių, fizinės bei psichikos sveikatos perspektyvų.

Konferencijos programa>>> 

Dalyvavimas konferencijoje nemokamas. Konferencijos klausytojams bus išduoti kvalifikacijos kėlimo pažymėjimai. Būtina išankstinė registracija (iki gegužės 21 d). Vietų skaičius ribotas.

Registracija į konferenciją (iki gegužės 21 d.)

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfwFIlLxEGAdEHVQgmLDwUIUJQLpf2WidV5P279ETbT5VbjBg/viewform

Pranešimą paskelbė: Janina Utkuvienė, Valstybinis psichikos sveikatos centras

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą