Laisvalaikis

„Meridianas“ po gaisro veiklos nestabdo – draudimas jau atlygino žalą

Prieš savaitę Klaipėdoje garsiajame „Meridiane“ kilo gaisras, kurį pavyko operatyviai užgesinti. Burlaivis gali toliau tęsti veiklą ir artimiausiu metu planuoti remontą padarinių šalinimui. Patirti nuostoliai siekia 25 tūkst. eurų – ne gyvybės draudimo bendrovė „Compensa Vienna Insurance Group“ vos per 5 darbo dienas įvertino žalą, suderino nuostolio dydį ir atliko draudimo išmokos mokėjimą. 

„Nuo nelaimės niekas nėra apsaugotas, tačiau džiaugiamės, kad burlaivio įgulai pavyko savo jėgomis ugnį numalšinti. Burlaivis tęsia veiklą Danės krantinėje, toliau priima lankytojus. Šiuo metu kai kurie remonto darbai jau yra atliekami, gavę išmoką ir kai tik leis orai, juos užbaigsime“, – sako „Meridiano“ atstovas Gediminas Gudavičius. 

Incidentą burlaivyje „Meridianas“ sukėlė dujinis šildytuvas, ugnis apniokojo 30 kv. m denio, 10 m turėklų, antstato sieną, lauko baldus, judančiojo takelažo virves, žmonės nenukentėjo. Gavę draudimo išmoką „Meridiano“ savininkai turės laisvę apsispręsti, kada ir kokiomis apimtimis šalinti gaisro padarinius, atlikti papildomus reikiamus darbus. Pasak G. Gudavičiaus, didžioji dalis denio, turėklų remonto darbų bus padaryta kaip įmanoma greičiau. Taip pat bus visai atsisakoma dujinių šildytuvų ir ieškoma kitų sprendimų jiems pakeisti. Vėliau bus sprendžiama dėl baldų atnaujinimo bei judančiojo takelažo sutvarkymo. Visi darbai bus atliekami laivui stovint prie krantinės, tad „Meridiano“ plukdyti niekur nereikės ir jis galės toliau dirbti bei priiminėti lankytojus. 

„Įvykus nelaimei ir patyrus nuostolių, verslui itin svarbus operatyvumas, kad būtų galima kuo greičiau gauti išmoką, atstatyti turtą ir vėl veikti pilnomis apimtimis. Suprasdami „Meridiano“ svarbą Klaipėdos miestui, subūrėme profesionalų komandą, kuri užtikrino ne tik sąžiningą žalos vertinimą, bet ir greitą žalos atlyginimą“, – sako Gediminas Staknevičius, „Compensa Vienna Insurance Group“ Sudėtingų žalų ir išieškojimų departamento vadovas.

Pasak G. Staknevičiaus, draudimo brokeris, kuris aktyviai dalyvavo procese, patyrę gaisrų tyrimų specialistai kartu su draudiko ekspertų komanda išanalizavo atvejį ir pateikė vertinimą, visos pusės tiksliai ir argumentuotai komunikavo, buvo suinteresuotos bendradarbiavimu, todėl draudimo išmoka buvo pervesta praėjus 5 darbo dienoms nuo įvykio.

Burlaivį „Meridianas“ apdraustas „Compensa Vienna Insurance Group“ nuo 2016 m. bendradarbiaujant su draudimo brokerių bendrovė „AON Baltic“.

Nuotrauka Vyto Karaciejaus.

Pranešimą paskelbė: Komunikacijos agentūra „NOVA MEDIA“ , Nova media

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą