Laisvalaikis

„Maximos“ parduotuvėse prasiautė Užgavėnių šventė

Žiemos išvarymo ir pavasario pasitikimo šventė švenčiama kasmet. „Maximoje“ ši šventė jau tampa tradicine, mat jau keletą metų iš eilės šalia vienų populiariausių prekybos tinklo parduotuvių įvairiuose regionuose pirkėjai ne tik vaišinami blynais, bet ir kviečiami išvaryti žiemą skambant kapelų atliekamai muzikai.

Šiais metais net 50–yje populiariausių parduotuvių Užgavėnių vakarą pirkėjai buvo kviečiami paragauti ir pasivaišinti „Kauno grūdų“ kepamais blynais. Net 20-yje jų pirkėjai blynus galėjo degustuoti dar išvakarėse – kovo 4 d. vakarą.

„Džiaugiamės galėdami pirkėjus sukviesti draugėn ir kartu atšvęsti Užgavėnes ir smagiai išvaryti žiemą. Užgavėnės yra žavi liaudies šventė, kuri pasižymi išskirtiniu nuo seno sukurtu humoru bei kūrybiškumu. Vienas iš pagrindinių šios šventės akcentų – blynai, tačiau dėl sparčiai greitėjančio gyvenimo tempo ne visi prisimename, kuomet švenčiama ši šventė ir kaip ji švenčiama, tad nusprendėme mūsų pirkėjus nustebinti ir pakviesti su trenksmu ir vaišėmis atšvęsti žiemos išvarymo ir pavasario pasitikimo šventę“, – sako „Maximos“ generalinė direktorė Kristina Meidė.

Net 19-oje parduotuvių Vilniuje, Vilniaus rajone, Panevėžyje, Alytuje, Kelmėje, Elektrėnuose, Molėtuose, Kaune, Kėdainiuose, Rokiškyje, Šiauliuose bei Klaipėdoje pirkėjus linksmino ir šokti kvietė kapelos, kurios atliko tradicines Užgavėnių šventės dainas.

Apie bendrovę „Maxima“

Tradicinės lietuviško prekybos tinklo „Maxima“ stiprybės – mažos kainos ir platus, ypač lietuviškų prekių, pasirinkimas. Tinklą valdanti bendrovė „Maxima LT“ yra didžiausia lietuviško kapitalo įmonė, viena didžiausių mokesčių mokėtojų bei didžiausia darbo vietų kūrėja šalyje. Šiuo metu Lietuvoje veikia beveik pustrečio šimto „Maximos“ parduotuvių, kuriose dirba apie 15 tūkst. darbuotojų ir kasdien apsilanko daugiau nei 550 tūkst. klientų.

Pranešimą paskelbė: Aistė Gražytė, UAB „Fabula ir partneriai”

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą