Laisvalaikis

„Max Original“ mini serialo „Uždaras ratas“ premjera – liepos 13 dieną

Režisierius Stevenas Soderberghas ir scenaristas Edas Solomonas pristato „Max Original“ mini serialą „Uždaras ratas“ (angl. Full Circle). Jame – nepavykusio pagrobimo tyrimas, atskleidžiantis ilgai laikytas paslaptis, siejančias daugybę veikėjų ir kultūrų šių dienų Niujorke. Pirmuosius du epizodus Lietuvos žiūrovai galės peržiūrėti jau liepos 13 dieną per „HBO“ „Telia Play“ platformoje ir „Go3“ televizijoje.

Mini serialas, kurį iš viso sudarys šeši epizodai, bus išleistas po dvi serijas per savaitę, o jo finalą žiūrovai išvys liepos 27 dieną.

„Uždarame rate“ vaidina Zazie Beetz, Claire Danes, Jim Gaffigan, Jharrel Jerome, Timothy Olyphant, CCH Pounder, Phaldut Sharma, Adia, Sheyi Cole, Gerald Jones, Suzanne Savoy, Ethan Stoddard, Lucian Zanes ir Dennis Quaid.

Mini serialą prodiusavo ir režisavo Stevenas Soderberghas, scenarijaus autorius ir vykdomasis prodiuseris – Edas Solomonas, vykdomasis prodiuseris – Casey Silveris.

Mini serialo nuotraukų galima rasti čia.

Apie „Warner Bros. Discovery“:

„Warner Bros. Discovery“ („Nasdaq“: WBD) yra lyderiaujanti pasaulinė žiniasklaidos ir pramogų bendrovė, užsiimanti aukštos kokybės televizijos serialų ir filmų kūrimu bei jų transliavimu televizijoje, interneto platformose ir kine. Bendrovės prekės ženklai, kasdien įkvepiantys, informuojantys ir linksminantys auditoriją, yra pasiekiami daugiau nei 220 šalių ir 50 kalbų. Tarp jų – „Discovery Channel“, „discovery+“, „CNN“, „DC“, „Eurosport“, „HBO“, „Max“, „HGTV“, „Food Network“, „OWN“, „Investigation Discovery“, „TLC“, „Magnolia Network“, „TNT“, „TBS“, „truTV“, „Travel Channel“, „Max“, „MotorTrend“, „Animal Planet“, „Science Channel“, „Warner Bros. Film Group“, „Warner Bros. Television Group“, „Warner Bros. Games“, „New Line Cinema“, „Cartoon Network“, „Adult Swim“, „Turner Classic Movies“ ir kiti. Norėdami gauti daugiau informacijos, apsilankykite www.wbd.com.

Apie „HBO“:

„HBO“ yra vienas labiausiai gerbiamų ir novatoriškiausių pramogų prekių ženklų pasaulyje, siūlantis kultines, apdovanojimus pelniusias programas per „HBO“ televizijos kanalus ir srautinio transliavimo platformą „Max“, kuri 2023 m. gegužės 23 d. pradėjo veikti JAV. „Warner Bros. Discovery“ priklausantis „HBO“ siūlo platų vaizdo turinio asortimentą, kuriame – ir naujausi gerbėjų pamėgti serialai „Paskutinieji mūsiškiai“, „Drakono namai“, „Baltasis lotosas“, „Euforija“, „Baris“ ir „Palikimas“, ir kultiniais tapę pavadinimai, tokie kaip „Sostų karai“, „Sopranai: mafijos kronika“, „Seksas ir miestas“, „Karo vilkai. Desantininkai“ ir „Blakė“.

Pranešimą paskelbė: Rytis Gerlikas, UAB „coagency”

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą