Gamta ir gyvūnai

„Mars Lietuva“ pakvietė darbuotojus pramogaujant gamtoje prisidėti prie jos švarinimo

Gargždai, 2020 m. birželio 5 d. — Minint Pasaulinę aplinkos apsaugos dieną, bendrovė „Mars Lietuva“ birželio mėnesį organizuoja akciją, kuria siekiama nors iš dalies kompensuoti šiemet dėl karantino prarastą švarinimosi iniciatyvą „Darom“. „Mars Lietuva“ iniciatyvos metu įmonės darbuotojai skatinami daugiau laiko praleisti gamtoje ir tuo pačiu metu aprinkti lankomose vietose randamas šiukšles.

„Kai žmogus vaikštinėja gamtoje, nėra sunku pasilenkti ir pakelti vieną kitą šiukšlę. Norėdami išnaudoti šią žingsniavimo bei aplinkos švarinimo sinergiją, pakvietėme darbuotojus dažniau susitikti gamtoje nedidelėmis grupelėmis ir tuo pačiu metu išnešti po maišelį šiukšlių. Taip pat norisi po pandemijos nulemto sąstingio vėl pažadinti darbuotojų azartą švarintis, kuris įsižiebdavo ankstesniais metais, akcijų „Darom“ metu. Anksčiau švaros mėnesiu buvo tituluojamas balandis, o mes skelbiame švaros birželį ir ne tik – tikimės apskritai ugdyti visų didesnę atsakomybę gamtos atžvilgiu“, – pažymi „Mars Lietuva“ Korporacinių reikalų vadovas regionui Mindaugas Rupšys.

Jungtinių Tautų beveik prieš pusšimtį metų paskelbta Pasaulinė aplinkos apsaugos diena minima kasmet birželio 5-ąją.

Pasak M. Rupšio, dėmesys gamtai ir aplinkosaugai – svarbi „Mars Lietuva“ atsakingo verslo dalis. Įmonė nuolat siekia ambicingų tikslų aplinkosaugos srityje. Gamyklos veikla vykdoma be atliekų, išvežamų į sąvartyną, vandens sunaudojimas gamyboje, palyginti su 2008 m., sumažintas 50 proc., o energijos suvartojimas vienai produkcijos tonai pagaminti sumažintas 30 proc. Nuo 2012 m. „Mars Lietuva“ naudoja vien žaliąją energiją.

Birželį organizuojama gamtos švarinimo akcija „Mars Lietuva“ prisideda prie anksčiau šį pavasarį paskelbtos Valstybinės saugomų teritorijų tarnybos iniciatyvos „Iš gamtos – po šiukšlę“, kuria taip pat buvo raginama, pavieniui lankantis gamtoje, pagelbėti jai aprenkant šiukšles.  

„Mars Lietuva“ darbuotojai tvarkytinas vietas galės surasti, naudodamiesi „Darom“ programėle.

Įmonės darbuotojai, prisidėję prie akcijos ir į „Mars Lietuva“ feisbuko paskyrą įkėlę nuotraukas su savo surinktomis šiukšlėmis, bus apdovanoti smulkiomis dovanomis. Akcija vyks iki birželio 30 d.

Gamtos tvarkymo akcija – ir platesnės „Mars Lietuva“ iniciatyvos „Žingsniuokime per vasarą“ dalis. Ragindama kasdien nužingsniuoti po rekomenduojamus 10 tūkst. žingsnių, įmonė kviečia darbuotojus žingsniuoti, fiksuoti žingsnių duomenis ir kas savaitę juos registruoti bendroje duomenų bazėje. Šio „žingsnių turnyro“ nugalėtojai paaiškės rugpjūčio pabaigoje.

Nuotraukose – akimirkos iš ankstesnių „Mars Lietuva“ dalyvavimo „Darom“ akcijose metų.

Apie „Mars Lietuva“:

UAB „Mars Lietuva“ yra tarptautinės bendrovės „Mars, Incorporated“ antrinė įmonė, veikianti Lietuvoje nuo 1993-iųjų metų. Gargžduose bendrovė turi maisto gyvūnams augintiniams gamyklą, o Vilniuje pardavimų ir rinkodaros padalinį. Šiuo metu įmonėje „Mars Lietuva“ dirba apie 800 darbuotojų.

Per metus gamykloje pagaminama apie 75 tūkst. tonų WHISKAS®, EXELCAT®, SHEBA® produkcijos gyvūnams augintiniams. „Mars Lietuva“ gamykla yra viena didžiausių šalies eksportuotojų – joje gaminami 400 rūšių ir porūšių produktai tiekiami į daugiau kaip 30 Europos šalių. Lietuvoje bendrovė organizuoja prekybą „Mars, Incorporated“ gaminamais saldainiais ir ledais MARS®, SNICKERS®, BOUNTY®, TWIX®, MILKY WAY®, M&M’S®, ryžiais ir padažais UNCLE BEN‘S®, gyvūnų augintinių priežiūrai skirtais PEDIGREE®, CHAPPI®, WHISKAS®, SHEBA®  ir NATUSAN® produktais.

 Dėl papildomos informacijos prašome kreiptis: 

MINDAUGAS RUPŠYS

KORPORACINIŲ REIKALŲ VADOVAS REGIONUI

UAB „MARS LIETUVA“

T: +370 46 394 820

E: MINDAUGAS.RUPSYS@EFFEM.COM 

Pranešimą paskelbė: Rūta Slušnytė, UAB „Publicum”

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą