TV laidos

Marijus Mikutavičius atskleidė, kam bus skirta jo nauja daina

Naujienų ir pramogų portalas tv3.lt, kviečiantis būti matomais kelyje – saugoti save bei kitus, rengia iniciatyvą „Būk matomas“. Iniciatyvą palaiko gyvybės draudimo bendrovė „Bonum Publicum“, o originalių akcijos vaizdo klipų herojais tapo žinomi žmonės: TV3 muzikos projekto „X Faktorius“ teisėjai Marijus Mikutavičius ir Saulius Urbonavičius-Samas, portalo ambasadorė Monika Šalčiūtė ir projekto „Didysis magijos šou“ vedėja Vaida Skaisgirė.

Populiarūs eterio veidai vaizdo klipų filmavime pozavo tarsi žurnalų viršeliams – negailėdami emocijų, plačių šypsenų, netikėtų pozų, o galiausiai parodė ant savo kūnų esančius atšvaitus. Tokiu būdu jie neša pagrindinę iniciatyvos žinutę: net jei esi ryškiai žibanti žvaigždė televizijos ekrane, tavęs kelyje vairuotojai gali nepastebėti, jei neturėsi atšvaito.

Portalo tv3.lt lankytojai turės galimybę laimėti ypatingus atšvaitus su mėgstamiausiomis Marijono, Samo, Vaidos ir Monikos citatomis apie gyvenimą.

Žvaigždes klipuose įamžino fotografas ir video kūrėjas Imantas Boiko, stiliumi rūpinosi Kristina Mališauskienė, o šukuosenomis ir grimu – Sandra Svirčinskaitė. V. Skaisgirė pozavo vilkėdama ženklo „AiMi“ kūrėjų derinį – žemę siekiantį prabangų sijoną ir pilvą apnuoginančią palaidinę.

Paklausta, kodėl palaiko tv3.lt iniciatyvą, Vaida sako, kad tokios iniciatyvos yra labai reikalingos: „Tai atkreipia dėmesį. Juk ne veltui sakoma „Kas save saugo, tą ir Dievas saugo“. Mano manymu, portalo ir televizijos komanda elgiasi socialiai atsakingai ir labai pažangiai, imdamasi tokių akcijų. Nors pati nevairuoju, suprantu atšvaitų svarbą. Pati savo sūnui ant kuprinės esu uždėjusi atšvaitą, manau tai normalu ir taip turėtų būti. Dėl to ir sutikau tapti iniciatyvos veidu. Jeigu yra galimybė išreikšti palaikymą svarbiai socialinei idėjai, kodėl gi ne?“

Klipe įsiamžinęs Marijonas prisipažįsta: „Deja, pats atšvaitų nenešioju, nes esu vairuojantis žmogus. Bet, be jokios abejonės, sutinku, kad tai yra geras daiktas. Ypač rudenį, žiemą, kai mes turime labai prasto matomumo orus, vairuotojui labai pagelbsti, jei dviratininkas ar pėsčiasis dėvi atšvaitą.“

Po filmavimo užklaustas apie savo muzikinę kūrybą, Marijonas atsakė su humoru: „Dabar žadu kurti dainą apie atšvaitus: „Atšvaitai, atšvaitai – kaip gerai mane matai…“ – toks bus dainos priedainis. Tai bus gana lyriška dainelė, atšvaitų gerbėjai džiaugsis.“

Pirmasis vaizdo klipas, kuriame įsiamžino V. Skaisgirė – jau internete: http://goo.gl/pft3NS ! O TV3 televizijos eteryje – visai netrukus.

Daugiau apie iniciatyvą „Būk matomas“ – naujienų ir pramogų portale tv3.lt ir per TV3!

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą