Laisvalaikis

Mama nusipelnė atostogų – specialūs Vilniaus viešbučių pasiūlymai mamos dienai

Žmogų, kuris suteikė gyvenimą, norisi ypatingai nustebinti net ir sudėtingomis karantino sąlygomis. Pirmąjį gegužės sekmadienį sostinės viešbučiai kviečia mamas iš visos Lietuvos pasveikinti suteikiant progą joms šventinę dieną kristi į baltus patalus ir pamiršti visus rūpesčius. Iniciatyvai „Mama nusipelnė atostogų“ ruošiasi 13 sostinės viešbučių, kuriuose mamų lauks gurmaniškos vakarienės ir gėlės, o pasirinkusioms nakvynes – ir ypatingos dovanos.

Vilniaus viešbučiuose laukiamos mamos iš visos Lietuvos

Vilniaus miesto turizmo ir verslo plėtros agentūros „Go Vilnius“ iniciatyva visi pasiūlymai nugulė į specialų polapį, kuriame siūlomi skirtingi atostogų variantai – galima pasirinkti nakvynę su gurmaniškomis vakarienėmis kambaryje, vėlyvuosius pusryčius ar net viso savaitgalio viešnagę. Tarp viešbučių – ir neseniai po rekonstrukcijos duris atvėręs legendinis viešbutis „Neringa“. Šventiniam sekmadieniui skirti viešbučių bei jų restoranų pasiūlymai bus vykdomi saugiai, vadovaujantis karantino reikalavimais, kurie leidžia Vilniuje svečiuotis ir kitų savivaldybių gyventojams, tad poilsį sostinėje gali rinktis ne tik čia gyvenantys. Nakvynes pasirinkusios mamos gaus ir dovanų – saldumynų, kosmetikos rinkinius bei bilietą aplankyti šiuo metu MO muziejuje veikiančią parodą „Sunkus amžius. Szapocznikow – Wajda – Wróblewski”.

„Pernai negalėjome prisiglausti prie brangiausio žmogaus, tačiau šiemet situacija dėl įsibėgėjusios vakcinacijos ir laisvėjančio karantino jau leidžia pasvajoti apie galimybę kartu praleisti pirmąjį gegužės savaitgalį, o jeigu to padaryti nepavyks, suteikti mamoms progą pailsėti geriausiuose Vilniaus viešbučiuose. Kelios valandos ramybės – ne vienos mamos svajonė, tad vertingesnę dovaną karantino metu pavargusiai mamai būtų sunku sugalvoti. Tikimės, kad specialūs viešbučių pasiūlymai padės maloniai nustebinti mamas, o gal net sukurs naujas šeimos tradicijas“, – sako „Go Vilnius“ vadovė Inga Romanovskienė.

Mamos dieną – dovana sau

Dviejų metų sūnų Kristijoną auginanti dainininkė, kūrybininkė Dovilė Filmanavičiūtė mamos dieną sutiks „Neringos“ viešbutyje. Kaip pati moteris juokauja, kol sūnus negali ateiti su dovana, ji pati turi ja pasirūpinti. 

„Man vis dar taip keista, kad Mamos diena yra ir mano diena, ne tik toji, kai skambinu savo svarbiausiam žmogui pasaulyje. Dveji metai prabėgo akimirksniu – šiemet jau tikiuosi ir bučkio į lūpas, ne tik nerišlaus mekenimo į ausį. Juokas juokais, bet tik mamos supras, kiek jėgų reikalauja ši prasmingiausia visatos misija. Ir niekas nesupyks, o tik su meile palydės, jei tą vieną dieną metuose, tą gegužės savaitgalį, atrasim akimirką sau, krestelėsim į minkščiausius patalus, miegosim ilgiau nei įprasta ir palaimingai šypsosimės, nes nusipelnėm tos poilsio akimirkos ir dar daugiau!“ – įsitikinusi D. Filmanavičiūtė.

Tai jau ne pirma tokio pobūdžio „Go Vilnius“ iniciatyva. Panašūs pasiūlymai pristatyti Kūčių, Kalėdų, Naujųjų metų, Valentino dienos bei kino festivalio „Kino pavasaris“ proga. Pastarojo metu vien Vilniuje, viešbučių kambariuose, filmus žiūrėjo beveik 2 000 žmonių. 

Visą informaciją apie specialius Mamos dienos pasiūlymus galite rasti „Go Vilnius“ polapyje:  Mama nusipelnė atostogų | Go Vilnius. 

Daugiau nuotraukų rasite čia: 

https://www.dropbox.com/sh/rkx98sw7qscksno/AAAee0MjOvAt8WoU860Ee6tCa?dl=0

Pranešimą paskelbė: Živilė Karevaitė, Integrity PR

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą