Namai

„Luminor“ refinansavo „McDonald‘s“ restoranus statančios bendrovės „Bolds Property Partners“ paskolą

„Luminor“ bankas pradėjo bendradarbiauti su nekilnojamojo turto plėtojimo bendrove „Bolds Property Partners“ ir refinansavo Vilniaus Pilaitės prospekte naujai atidaryto restorano „McDonald‘s“ projektą. Daugiau nei 1 milijono eurų investicijų pareikalavusią statybą „Bolds Property Partners“ finansavo savomis ir skolintomis lėšomis. Refinansavimas leido bendrovei atlaisvinti nuosavas lėšas ir pagerinti kredito sąlygas.  Tai yra jau ketvirtas bendrovės pastatytas „McDonald‘s“ restoranas Lietuvoje.

„Nekilnojamojo turto rinka šiuo metu yra itin aktyvi, nepaisant, atrodytų, nepalankių aplinkybių. Kredito rinką tai džiugina, tačiau mes stengiamės vengti projektų, plėtojamų „ant bangos“, o ne vadovaujantis racionaliais kriterijais. „Bolds Property Partners“ išsiskiria specializacija, nuoseklumu ir profesionaliu požiūriu, todėl  sąlygas dėl refinansavimo su bendrove suderinome dar vykstant statyboms, sutarėme, kad iškart, kai objektas bus perduotas nuomininkui, galėsime padengti brangesnę paskolą“, – sakė „Luminor“ Verslo klientų skyriaus vadovas Vytis Žegužauskas.

„McDonald’s“ restorano Pilaitės prospekte statybos buvo pradėtos 2020 metų rugsėjį, o užbaigtos – šių metų sausį. Restoranas šiuo metu jau aptarnauja klientus. Pasak nekilnojamojo turto vystymo bendrovės, koronaviruso pandemija nesutrukdė laiku užbaigti projekto ir perduoti jį nuomininkams. Bendrovė nuolat vysto gerai žinomų prekės ženklų „Švaros broliai“, „Neste“, „Vero Cafe“, „McDonald‘s“ statybas. Šiuo metu taip pat planuojamos naujos „Švaros broliai“ tunelinės plovyklos statybos Vilniaus Viršuliškių rajone.

„Projektų refinansavimas yra įprasta praktika mūsų sektoriuje. Pirmiausiai naudojame nuosavas lėšas ir skolinamės brangiau, o užbaigtą projektą kredituojame palankesnėmis sąlygomis – tai rinkoje įprasta rizikos valdymo praktika. Tai pirmasis bendradarbiavimo su „Luminor” banku projektas, tačiau šis bankas komercinio ir gamybinio NT rinkoje išsiskiria aktyvumu ir profesionalumu, todėl esu tikras, kad bendradarbiavimą tęsime”, – sakė „Bolds Property Partners“ partneris Paulius Lavrukaitis.

Apie „Luminor“

„Luminor“ yra trečias pagal dydį finansinių paslaugų teikėjas Baltijos šalių bankininkystės rinkoje, 2020 m. gruodžio 31 d. turėjęs 16,1 proc. indėlių ir 17,2 proc. paskolų rinkos dalį. Daugiau nei 2300 „Luminor“ darbuotojų aptarnauja 900 000 klientų. 1 lygio kapitalo pakankamumo (CET1) koeficientas yra 22,4 proc., o akcinis kapitalas sudaro 1,7 mlrd. eurų.

Daugiau informacijos:

Indrė Baltrušaitienė

„Luminor“ komunikacijos vadovė

Tel.: +370 676 45334

El. p.: indre.baltrusaitiene@luminorgroup.com

Pranešimą paskelbė: Aistė Veberaitė, UAB „Publicum”

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą