Laisvalaikis

Lukiškių aikštėje čiuožinėjo jau 29 tūkstančiai – čiuožykla veiks iki Kovo 11-osios

Vos per keletą mėnesių Lukiškių aikštės čiuožykla po atviru dangumi sulaukė daugiau kaip 29 tūkst. lankytojų.  Vilniečiai ir miesto svečiai pramogavo, mokėsi įvairių čiuožimo technikų, išbandė ledo ritulį, dailųjį čiuožimą. Didesniais būreliais čiuožti rinkdavosi ir senjorai, ir moksleivių klasės.  Čiuožykla veiks iki pat Kovo 11-oios, Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos.  

„Antrus metus Lukiškių aikštės čiuožykla tampa tikru traukos centru, ypač šią šiltą žiemą, kai visi buvo išsiilgę sniego ir žiemos pramogų. Noriu pasidžiaugti, kad sostinės mokyklos šįmet buvo dar aktyvesnės ir pasinaudojo puikia galimybe pasimėgauti visiškai kitokiomis kūno kultūros pamokomis. Dar smagiau, kad čiuožykloje nemokamus seansus šiemet išbandė ir aktyviai laisvalaikį leido beveik 900 mūsų senjorų“, – džiaugėsi Vilniaus meras Remigijus Šimašius.

Moksleiviai turėjo galimybę, nuo pirmadienio iki penktadienio, kiekvieną darbo dieną čiuožti nemokamai net po 4 seansus. Lukiškių aikštės čiuožyklą išbandė daugiau nei 1300 moksleivių iš 59 sostinės mokyklų.  

Šiemet čiuožyklos organizatoriai ypatingą dėmesį skyrė senjorams, kurie kiekvieną trečiadienį galėjo čiuožti nemokamai.

Čiuožykla iki pat  šventinės kovo 11-osios veiks darbo dienomis: nuo 12 iki 21.30 val., o savaitgaliais – nuo 10 iki 22 val. Čiuožimo seanso su savomis pačiūžomis kaina – 2 eurai, su čiuožykloje nuomotomis – 3 eurai. Vaikai (nuo 5 metų su suaugusių priežiūra)/ moksleiviai/ studentai (pateikę pažymėjimus) čiuožia už 2 eurus.

Kaziuko mugės metu vilniečiai galės pasimėgauti ir nemokamais čiuožimo seansai bei dalyvauti atvirose čiuožimo pamokose. 

Penktadienis (kovo 6 d.)

18.15 – 19.00 nemokamas čiuožimo seansas ir čiuožimo technikos pamoka su „Hockey Punks Academy“.  

Šeštadienis (kovo 7 d.)

13.45 – 14.30 čiuožimo nemokamai ir mokomės dailiojo čiuožimo su „Ledo magija“. 

15.00 – 15.45 čiuožiam nemokamai ir mokomės dailiojo čiuožimo su „Ledo magija“.  

Sekmadienis (kovo 8 d.)

11.15 – 12.00 nemokamas čiuožimo seansas ir čiuožimo technikos pamoka su „Hockey Punks Academy“.  

17.30 – 18.15 nemokamas čiuožimo seansas ir čiuožimo technikos pamoka su „Hockey Punks Academy“.  

Išankstinė registracija į šiuos čiuožimo seansus nėra vykdoma. Kaziuko mugės metu bus galima čiuožti nemokamai paminėtų seansų viršuje metu nemokamai, atsistojus į gyvą eilę vietoje, prie pačiūžų nuomos kupolo. Vienu metu čiuožykloje galės čiuožti 85 čiuožėjai.  

Nuotraukos fotografo  – Sauliaus Žiūros.  

Rinkodaros ir komunikacijos skyrius, vrt@vilnius.lt 

Pranešimą paskelbė: Neringa Kolkaitė, Vilniaus miesto savivaldybė

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą