Sveikata

Lova ir kilogramai: kaip atsipalaiduoti?

Viena iš ypač dažnai pasitaikančių priežasčių, kodėl moterys nepatiria orgazmo yra negebėjimas atsipalaiduoti lovoje, būti čia ir dabar bei mėgautis be pašalinių minčių. Kartais atsiduoti pojūčiams trukdo kompleksai ir nepasitikėjimas savo kūnu. Vietoj to, jog koncentruotis į pojūčius, galvojama apie savo kūno netobulumus, priaugtus kilogramus ar nepageidaujamą celiulitą.

Kaip to atsikratyti ir mėgautis seksualiniu gyvenimu? Pasidalinsime patarimais, kurie padės labiau save pamilti bei išmokti atsiduoti aistrai be pašalinių minčių.

Partneris tikrai negalvoja apie tavo kūno trūkumus

Sekso įkarštyje tavo partneris tikrai negalvoja apie tavo priaugtus kilogramus. Vyrų smegenys veikia kitaip – dažniausiai jie visiškai atitrūksta ir mėgaujasi procesu šimtu procentu, tuo metu tikrai netrukdo apvalus pilvukas ar stambios šlaunys.

Jis geidžia tavęs tokios, kokia esi

Jei partneris jaučia tau seksualinę trauką, geidžia tavęs ir nori su tavimi mylėtis, vadinasi tavo kūnas jam seksualus toks, koks yra. Trūkumai, tikri ar įsivaizduojami, egzistuoja tik tavo galvoje, gera žinia ta, jog galima išmokti negatyvias mintis iš galvos išvaryti.

Mokykis priimti savo kūną

Tavo kūnas tarnauja tau, vien dėl to jis vertas pagarbos. Mokykis jį mylėti ir priimti. Kaip tai padaryti? Parodyk meilės savo kūnui: sakyk sau komplimentus, nueik į masažą, nusipirk intymų žaisliuką – tai gali būti stilingas vibratorius ar klitorio stimuliatorius. Padovanok malonumą tik sau.

Pratinkis prie nuogumo

Priimti savo kūną gali padėti buvimas nuogai. Nusirenk, atsistok prieš veidrodį ir pasakyk sau 5 komplimentus. Kartok tai kiekvieną dieną, po kiek laiko pajausi didesnį pasitikėjimą savo kūnu ir buvimas nuogai taps natūralesnis. Taip pat pasitikėjimą savimi didina ir seksualus apatinis trikotažas bei gundantys kvepalai.

Sportas

Ne tam, jog numesti svorio, nors pradėjus sportuoti tai gali įvykti savaime. Sportas didina pasitikėjimą savimi, jausiesi tvirtesnė ir stipresnė savo kūne, taip pat sportas skatina laimės hormonų gamybą – būsi laimingesnė ir labiau atsipalaidavusi.

Meilė sau ir pasitikėjimas savo kūnu ne visada ateina savaime. Kartais reikia padėti sau save pamilti ir įdėti šiek tiek pastangų, tačiau tai daryti, be abejonės, verta – dėl savijautos, geresnės emocinės būsenos ir, žinoma, dėl galimybės mėgautis intymumu be pašalinių minčių.

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą