Automobiliai

Logistikos valdymo sistema – įrankis optimaliai valdyti krovinių srautus

Kad įmonėje verslo procesai vyktų sklandžiai reikalingi tam tikri sprendimai, kurie leistų optimaliai matyti, valdyti ir apdoroti didelių duomenų srautus. Vienu metu įmonėje gali būti derinamos kelios verslo valdymo sistemos apimančios kelias skirtingas sritis, kaip: pardavimus, logistiką, buhalteriją ir kita.

Verslo valdymo sistemų kūrėjai siūlo įvairias sritis apimančias sistemas: gamybos valdymo sistema, projektų valdymo sistema, transporto valdymo sistema, tiekimo grandies valdymo sistema ir kitos valdymo sistemos.

Įmonėms užsiimančioms logistika labai svarbu gebėti apdoroti gaunamus didelius srautus duomenų iš įvairių klientų, krovinius paskirstyti teisingais pristatymo adresais ir taip pat didelius duomenų srautus perduoti savo klientams. Ir tai pageidautina atlikti realiu laiku.

Tokiems logistikos srautams apdoroti gali būti naudinga logistikos valdymo sistema TerraLogistics. Ši sistema suteikia galimybę:

  1. Keisti krovinių būsenas sandėliuose;
  2. Valdyti sandėlio dokumentus;
  3. Skirstyti krovinius;
  4. Priskirti teisingus adresus;
  5. Valdyti transporto srautus;
  6. Suvesti vežėjų informaciją;
  7. Suvesti įmonės ir jos sandėlių adresus;
  8. Užsakyti krovinių pervežimo paslaugas.

 Logistikos valdymo sistema gali būti naudojama tarp kelių įmonių ir ji leis esamu momentu keistis duomenimis apie krovinių būseną, dokumentų statusą, krovinių gavimą ar išsiuntimą iš sandėlio. Ji leidžia taupyti laiką, kadangi nereikia papildomai išrašinėti krovinių dokumentų, juos perduoti trečioms šalims, laukti patvirtinimų. Visa tai atliekama pačioje sistemoje realiu laiku. Duomenys gali būti matomi sąskaitų, krovinių važtaraščių ar įvairių ataskaitų forma.

Ši logistikos valdymo sistema gali padėti suvaldyti ir procesus vykstančius įmonės viduje, kadangi leidžia sekti savo transportą, planuoti darbuotojų veiklas, tokių kaip vairuotojų, stebėti atvykstančius ir išvykstančius krovinių srautus ir žinoti esamą sandėlių užimtumą.

Daugiau šia logistikos valdymo sistema galite pasidomėti www.terralogistics.lt puslapyje.

Prekės pigiau:
 
Kaunas Hockey ledo ritulys
 
Kaip serviruoti stalą gimtadienio šventei?
 
Kuo metalinės tvoros pranašesnės?
 
Pastolių nuoma Kaune palankiomis sąlygomis
 
Įrankių nuoma Klaipėdoje ir kituose miestuose

Parašykite komentarą