Technologijų naujienos

Lipnios etiketės ir jų gamyba: ką verta žinoti?

Lipnios etiketės neabejotinai turi didelę reikšmę sėkmingo verslo plėtrai: jos ne tik padeda formuoti prekės ženklo įvaizdį bei pritraukti vartotojų dėmesį, bet taip pat ir didina pardavimus, vartotojų lojalumą. Dėl šių priežasčių reikėtų skirti dėmesį ne tik lipnių etikečių pasirinkimui, bet ir pasidomėti apie jų gamybos ypatumus. UAB ,,Printela“ specialistai apžvelgia svarbiausius aspektus, kuriuos naudinga žinoti apie lipnias etiketes.

Lipdukų spausdinimas: gamybos metu naudojamos medžiagos ir klijai

Lipdukų spausdinimas atliekamas naudojant įvairias kokybiškas medžiagas ir pasitelkiant tam tikrų rūšių įprastus ar karštus klijus, kurie užtikrina, jog lipnios etiketės puikiai prilimpa prie įvairių paviršių.

Lipdukų spausdinimo metu gali būti naudojami pasirinkto stiprumo klijai: silpni, stiprūs, atsparūs karščiui ar šalčiui, priklausomai nuo produkto laikymo ir naudojimo sąlygų. Šaldytuvuose rekomenduojama rinktis tokias lipnias etiketes, kurios yra lipinamos šalčiui atspariais klijais.

Lipnios etiketės gali būti klijuojamos ant įvairių maisto pakuočių, gėrimų taros, vaistų, kosmetikos priemonių įpakavimo ir t. t. Svarbu žinoti, kad klijuojamoms ant maisto produktų etiketėms yra taikomi Europos Sąjungos higienos reikalavimai, kurių spaustuvės turi nuosekliai laikytis.

Lipnios etiketės gali būti gaminamos ant įprasto ar terminio popieriaus, skirtingų plėvelių, folijos. Naudojant specialų pagrindą sukurtos lipnios etiketės yra atsparios vandens bei cheminiam poveikiui. Verta žinoti, kad jei gaminiai bus veikiami įvardytų veiksnių, naudingiau investuoti ir įsigyti patvaresnius gaminius, kurie greitai neatsiklijuos ir nenubluks.

Lipdukų gamyba: kaina priklauso nuo pasirinktos žaliavos ir kt. faktorių

Kadangi lipdukų gamyba atliekama atsižvelgiant į kiekvieno kliento poreikius, šio proceso kaina priklauso nuo daugybės aspektų: pasirinktos žaliavos, užsakomų etikečių kiekio, matmenų, pospaudiminio apdirbimo būdo ir kt.

Pavyzdžiui, popierinės lipnios etiketės yra pačios pigiausios, o ant jų gali būti spausdinamas bet koks norimas užrašas. Tačiau šios lipnios etiketės nėra itin atsparios aplinkos poveikiui. Lipnių etikečių patvarumas šiek tiek sustiprėja tik padengus jas specialiu laku. Popierines lipnias etiketes patariama naudoti tais atvejais, kai nereikia ilgo eksploatavimo laiko. 

Brangesnės lipnios etiketės yra gaminamos iš plastikinės plėvelės. Šios lipnios etiketės gali būti klijuojamos ten, kur reikia atsparumo riebalų, chemikalų poveikiui, kadangi jos yra kur kas tvirtesnės bei geba prisitaikyti prie ne itin palankių sąlygų.

Etiketės, spausdintos skaitmeniniu būdu: 5 privalumai, dėl kurių verta jas rinktis

Etiketės gali būti spausdinamos keliais būdais: tradiciniu ir šiuo metu sparčiai populiarėjančiu skaitmeniniu. Inovatyvi spaustuvė Kaune UAB ,,Printela“, viena iš nedaugelio šiaurės Europoje skaitmeniniu būdu spausdinanti etiketes ir lanksčias pakuotes mažais ir vidutiniais tiražais, savo klientams siūlo itin platų lipnių etikečių, etikečių tekstilei, taip pat lanksčių pakuočių pasirinkimą. Įmonės specialistai įvardija 5 skaitmeniniu būdu spausdintų etikečių privalumus, dėl kurių verta jas rinktis.

·      Plati paveikslėlių bei dizainų įvairovė;

·      Matiniai, skaidrūs, blizgūs, spalvoti lipdukų paviršiai;

·      Greitas ir kokybiškas pagaminimas;

·     Unikalus kiekvienos etiketės dizainas metalizuotos spalvos, skaitmeninė etikečių puošyba ir kiti nestandartiniai sprendimai;

·      Ekspertų konsultacijos ieškant geriausio etikečių sprendimo.

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą