TV laidos

Lietuvos talentė K. Radžiukynaitė nori gyventi tik tėvynėje, mylėti tik Lietuvos vyrus!

Nors vilnietei Kristinai Radžiukynaitei tik septyniolika, jai lengvai įkandamos ir Whitney Houston, ir Tinos Turner dainų natos. Projekto teisėja Rūta Ščiogolevaitė jos balsą pavadino nešlifuotu deimantu, o žiūrovai simpatišką merginą delegavo į finalą.

Atomine mergaite besivadinanti moksleivė sako esanti labai smalsi: „Mėgstu nespalvotą kiną, net sapnus matau tik nespalvotus, dievinu dainuojamąją poeziją, šokius, gaminu konditerinius patiekalus, mėgstu žvejoti ir užsiimti ekstremaliu sportu. Dar labai patinka kelionės. Jei galėčiau, apvažiuočiau visą pasaulį.“ – pomėgius vardino Kristina.

Unikalaus balso savininkė tvirtina esanti prisiekusi Lietuvos patriotė. Gyventi ji norėtų tik tėvynėje, mylėti tik Lietuvos vyrus, o šalį garsinti savo talentu.

Ateityje ji svajoja tapti miuziklų aktore, nes patinka ir dainuoti, ir šokti, ir vaidinti. „Mano idealas – aktorė Julia Roberts. Jos juokas priverčia pasaulį nusišypsoti“, – sako moksleivė.

Ar ne mažiau žavi Kristinos šypsena padės jai tapti „Lietuvos talentų“ nugalėtoja, pamatysite projekto finale. Jame dėl pagrindinio prizo – 10 000 eurų ir teisės atstovauti Lietuvai pasauliniame talentų konkurse susikaus dar devyni talentai: muzikinis trio „Bjelle ir PERU“, akordeonistas Martynas Levickis, vaikinų grupė „Kvinta“, reperis Vytautas Matuzas, hiphopo grupė „Extreme“, neįtikimais instrumentais grojantys vaikai iš „Ritmas kitaip“, dainininkė Diana Jasilionytė ir oro akrobatė Karolina Stanionytė.

„Lietuvos talentų“ finalas – sekmadienį, sausio 16-ąją, 19.30 val. tiesiogiai per TV3.

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą