Technologijų naujienos

LG įsigyja Izraelio automobilių kibernetinio saugumo rizikos vertinimo sprendimų teikėją „Cybellum“

„LG Electronics“ (LG) direktorių valdyba patvirtino „Cybellum“, pirmaujančio transporto priemonių kibernetinio saugumo rizikos vertinimo sprendimų teikėjo, įsigijimą. Šis sandoris leis LG prisiimti maždaug 64 proc. technologijų bendrovės akcijų, kurių vertė yra 140 mln. JAV dolerių. Šis strateginis žingsnis padidins LG kibernetinio saugumo galimybes ir paspartins dedamas pastangas tapti ateities mobilumo inovacijų partneriu.

Kitos akcijos bus įsigytos artimiausiu metu, o galutinis įvertinimas ir bendra investicijų suma bus patvirtinta tuo pačiu metu. Be šių pradinių investicijų, LG įsipareigojo sudaryti paprastą susitarimą dėl būsimo nuosavo kapitalo (SAFE), kuriuo planuojama ketvirtąjį metų ketvirtį papildomai investuoti 20 milijonų JAV dolerių į „Cybellum“ pasibaigus prekybos procesui.

2016 m. Tel Avive įkurta „Cybellum“ yra pirmaujanti automobilių kibernetinio saugumo bendrovė, turinti apie 50 darbuotojų. Šiuo metu bendrovė bendradarbiauja su pagrindiniais pramonės dalyviais, sėkmingai pristatydama savo produktus transporto priemonių gamintojams ir tiekėjams visame pasaulyje. Be Izraelio, „Cybellum“ taip pat veikia ir Japonijoje, Vokietijoje, Šiaurės Amerikoje. „Cybellum“ išliks nepriklausomu subjektu bei prekės ženklu ir toliau augs bei teiks pagalbą savo klientams ir partneriams, laikydamasi tokio paties įsipareigojimų lygio ir standartų, prie kurių „Cybellum“ klientai yra pripratę.

Augant kibernetinio saugumo grėsmių skaičiui ir tipui, o pasaulinei automobilių pramonei pereinant į ryšių sujungtų automobilių erą, kur būtinas saugus ryšys, ypač gero, tarptautinius standartus atitinkančio transporto priemonių kibernetinio saugumo poreikis niekada nebuvo didesnis. Transporto priemonių kibernetinis saugumas laikui bėgant taps vis svarbesnis, nes automobiliai virsta organiškai sujungtomis sistemomis, kurios pasižymi sudėtingais tarpusavio ryšiais tarp įvairių komponentų. „Cybellum“ leis LG iš anksto apsaugoti tvaraus augimo variklį sparčiai augančioje automobilių kibernetinio saugumo pramonėje ir optimizuodama programinės įrangos saugumą suteiks daugiau vertės pagrindinėse srityse, tokiose kaip dalių projektavimas, kūrimas ir eksploatavimas.

Vienas iš pažangiausių „Cybellum“ sprendimų siekiant apsaugoti transporto priemones nuo kibernetinio saugumo grėsmių yra „Cyber Digital Twins“ platforma. „Cyber Digital Twins“ sukuria išsamų transporto priemonės programinės įrangos komponentų vaizdą neprisijungiant prie šaltinio kodo ir automatiškai atskleidžia bet kokią riziką, kuria būtų galima pasinaudoti. Platforma naudoja realaus laiko grėsmių žvalgybos kanalą, kuriuo patikrina pažeidžiamumą, o tada pateikia išsamų šių pažeidžiamų vietų įvertinimą ir rekomenduojamus sprendimus.

Tai yra pirmas LG įsigijimas Izraelyje ir kibernetinio saugumo srityje. Ši investicija pabrėžia šios augančios kategorijos svarbą ir yra pagrindinė LG strategijos dalis, kuria siekiama stiprinti savo verslo portfelį per strateginius įsigijimus, sudaromus aljansus ir partnerystes, daug dėmesio skiriant transporto priemonės komponentus tobulinantiems verslams. 2018 m. rugpjūtį LG įsigijo Austrijos „ZKW Group“, pirmaujančią automobilių apšvietimo rinkos žaidėją. Liepos mėnesį LG įkūrė bendrą įmonę su trečia pagal dydį pasaulyje automobilių tiekėja „Magna International“, siekdama sukurti „LG Magna e-Powertrain“, taip padidindama abiejų partnerių konkurencingumą ir būsimą augimo potencialą.

„Džiaugiamės dėl sudarytos partnerystės su LG ir puikios grąžos, kurią galėjome suteikti savo suinteresuotoms šalims“, – aiškino „Cybellum“ generalinis direktorius Slava Bronfman. „Cybellum“ sukūrė išsamiausią produktų saugumo valdymo pasiūlymą pramonėje, o jėgų suvienijimas su LG leis mums dar labiau paspartinti savo vizijos įgyvendinimo tempą. Tikimės, kad artimiausiu metu smarkiai augsime.“

„Ne paslaptis, kad programinei įrangai tenka svarbus vaidmuo automobilių pramonėje, o kartu didėja ir veiksmingų kibernetinio saugumo sprendimų poreikis, – sakė dr. Kim Jin-yongas, „LG Electronics Vehicle Component Solutions Company“ prezidentas. – Šis naujausias sandoris dar labiau sustiprins tvirtus LG kibernetinio saugumo pagrindus ir leis mums būti dar labiau pasirengusiems ryšių sujungtų automobilių erai.“

2013 m. įkurta „LG VS Company“ 2020 m. užfiksavo pardavimus, kurie siekė 5,18 mlrd. JAV dolerių, t. y. 6,1 proc. daugiau nei 2019 m. Investuodama į automobilių kibernetinį saugumą, LG įsipareigoja didinti savo informacinių ir pramogų sistemų konkurencingumą, elektromobilių galios pavaras ir transporto priemonių apšvietimo galimybes – tris automobilių komponentų pramonės ramsčius.

# # #

Apie „LG Electronics Vehicle Component Solutions Company“

„LG Vehicle Component Solutions Company“ daugiausia dėmesio skiria autonominių ir aplinkai draugiškų automobilių naujovių ir pagrindinių sprendimų, pagrįstų LG patentuotomis technologijomis, komercializavimui. Bendrovė, be kitų naujoviškų technologijų, siūlo su transporto priemonėmis susijusią patirtį, elektrifikavimą ir pritaikomuosius sprendimus, tokius kaip transporto priemonėje teikiama informacija ir pramoga, ryšys, protingas vairavimas ir programinės įrangos platforma. Norėdami gauti daugiau naujienų apie LG, apsilankykite adresu www.LGnewsroom.com.

Apie „Cybellum“

„Cybellum“ suteikia automobilių gamintojams ir tiekėjams galimybę nustatyti ir pašalinti saugumo riziką pasirenkamu mastu per visą transporto priemonės gyvavimo ciklą. „Cybellum“ automatizuotas sprendimas nuskaito įterptus programinės įrangos komponentus nereikalaudamas prieigos prie jų šaltinio kodo ir taip atskleidžia visas kibernetines spragas. Tada gamintojai gali imtis neatidėliotinų veiksmų ir aktyviai pašalinti bet kokią kibernetinę riziką produkto kūrimo ir gamybos procese prieš atsirandant bet kokiai žalai ir nuolat stebėti, ar neatsiranda grėsmių, kurios galėtų daryti neigiamą poveikį transporto priemonėms kelyje. Daugiau skaitykite adresu https://automotive.cybellum.com.

Pranešimą paskelbė: Rusnė Tamošaitytė, UAB „Fabula ir partneriai”

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą