Laisvalaikis

Laukiama gyventojų nuomonės dėl mėgėjų žvejybos leidimų kainų

Seimo Aplinkos apsaugos komitetas pradėjo Mėgėjų žvejybos įstatymo pataisų svarstymą ir paskelbė konsultavimosi su visuomene laikotarpį.

Įstatyme siūloma nustatyti racionalesnę teisės mėgėjų žvejybai suteikimo tvarką, keisti mėgėjų žvejybos leidimų kainas, taip surenkant daugiau lėšų žuvų ištekliams atkurti ir saugoti.

„Patys žvejai siuntė signalus, kad žuvų išteklius mes tikrai labai pigiai arba pernelyg pigiai išdaliname. Šiuo projektu mes nesiūlome labai drastiškai kelti mėgėjų žvejų bilietų kainos, jos lieka gana simbolinės“, – pristatydama Mėgėjų žvejybos įstatymo pataisų projektą Seimo posėdyje sakė Seimo Aplinkos apsaugos komiteto pirmininkė Aistė Gedvilienė.

Gyventojai savo pasiūlymus dėl šio projekto turi galimybę pateikti iki lapkričio 20 d.

Savo pasiūlymus dėl šio projekto piliečiai ir kiti suinteresuoti asmenys gali siųsti el. paštu priim@lrs.lt arba atidarę nuorodą Siųsti pasiūlymą.

Susipažinti su įstatymo projektu ir su juo susijusia informacija galima čia.

Asmuo, pateikęs pasiūlymą dėl įstatymo projekto, bus informuojamas apie gautą pasiūlymą, taip pat bus pranešama, kokiam pagrindiniam ir papildomam Seimo komitetui jis perduotas nagrinėti.

Pasibaigus Seimo komiteto nustatytam pasiūlymų pateikimo laikui, visi raštu gauti pasiūlymai svarstomi Seimo komiteto rengiamuose klausymuose, į kuriuos gali būti kviečiami dalyvauti ir pasiūlymus pateikę asmenys.

Planuojama, kad šio klausimo svarstymas į Seimo posėdžių salę sugrįš gruodžio 5 d.

Visus teisės aktų projektus, dėl kurių šiuo metu laukiama piliečių pasiūlymų, galima rasti Seimo svetainėje.

 

Pranešimą paskelbė: Saulė Eglė Trembo, Lietuvos Respublikos Seimo kanceliarija

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą