Gamta ir gyvūnai

Laukiama gyventojų nuomonės dėl atsakomybės už nuotekų tvarkymą griežtinimo

 

Seimo Teisės ir teisėtvarkos komitetas pradėjo Administracinių nusižengimų kodekso pataisų svarstymą ir paskelbė konsultavimosi su visuomene laikotarpį.

Įstatyme siūloma nustatyti baudas asmenims, neturintiems apmokėjimo dokumentų už sukauptų nuotekų transportavimą, sutarčių su geriamojo vandens ar garantiniu vandens tiekėjais, nuotekų transportavimo paslaugas teikiančiais, arba individualiųjų nuotekų valymo ir (arba) kaupimo įrenginių priežiūrą vykdančiais asmenimis.

 Taip pat numatomos baudos už individualiųjų nuotekų valymo įrenginių priežiūros pažeidimus, kiti kodekso pakeitimai dėl atsakomybės už aplinkos apsaugos reikalavimų pažeidimus.

Gyventojai savo pasiūlymus dėl projekto Nr. XIVP-3294 turi galimybę pateikti iki kovo 4 d.

Savo pasiūlymus dėl šio projekto piliečiai ir kiti suinteresuoti asmenys gali siųsti el. paštu priim@lrs.lt arba atidarę nuorodą Siųsti pasiūlymą.

Susipažinti su įstatymo projektu ir su juo susijusia informacija galima čia.

Pasibaigus Seimo komiteto nustatytam pasiūlymų pateikimo laikui, visi raštu gauti pasiūlymai svarstomi Seimo komiteto rengiamuose klausymuose, į kuriuos gali būti kviečiami dalyvauti ir pasiūlymus pateikę asmenys.

Planuojama, kad šio klausimo svarstymas į Seimo posėdžių salę sugrįš pavasario sesijoje.

Visus teisės aktų projektus, dėl kurių šiuo metu laukiama piliečių pasiūlymų, galima rasti Seimo svetainėje.

 

Pranešimą paskelbė: Saulė Eglė Trembo, Lietuvos Respublikos Seimo kanceliarija

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą