Laisvalaikis

„Laisvės piknike“ „Maxima“ kviečia į intriguojančią skonių kelionę

Rugpjūčio 24 d. Kauno Nemuno saloje vyksiančiame idėjų festivalyje „Laisvės piknikas“ lietuviškas prekybos tinklas „Maxima“ vėl pakvies dalytis įspūdžiais apie maistą ir maisto kultūrą – pristatys diskusijų erdvę „Kelionė per skonius“. Čia susitiks žinomi keliautojai, režisieriai, tinklaraštininkai ir virtuvės guru.

Gastronominio turizmo ekspertė, Nacionalinės turizmo skatinimo agentūros „Keliauk Lietuvoje“ Produktų ir rinkodaros skyriaus vadovė Indrė Trakimaitė pasakos apie įdomiausius produktus ir patiekalus, kurių galima gauti ir paraugti įvairiuose Lietuvos miestuose ir miesteliuose. Daugiau nei 10 metų Lietuvoje gyvenanti kavos ekspertė Eskedar Maštavičienė, kilusi iš Etiopijos, pasakos, kaip šiandien gilios kavos ruošimo ir gėrimo tradicijos persipina su šiuolaikinėmis madomis.

Tinklaraščio „Laimės dieta“ kūrėja Rimantė Kulvinskytė dalinsis kasdieniais laimės receptais. Žurnalistas ir keliautojas Orijus Gasanovas savo pasakojimu nukels į įdomiausius pasaulio turgus. O režisierius ir scenaristas Tadas Vidmantas supažindins su maisto svarba ir simboliais kino filmuose.

Pranešimus ir diskusijas moderuos Jogaila Morkūnas ir Vytaras Radzevičius. Pastarasis taip pat kvies išbandyti jėgas protų šturme tema „Iššūkis – maistas“.

Leistis į „Kelionę per skonius“ lietuviškas prekybos tinklas „Maxima“ kviečia rugpjūčio 24 d., šeštadienį, nuo 12 iki 17.30 val. Nemuno saloje, Kaune, kur aktyvius visuomenės narius vėl suburs idėjų festivalis „Laisvės piknikas“ (renginys – nemokamas).

Apie bendrovę „Maxima“

Tradicinės lietuviško prekybos tinklo „Maxima“ stiprybės – mažos kainos ir platus, ypač lietuviškų prekių, pasirinkimas. Tinklą valdanti bendrovė „Maxima LT“ yra didžiausia lietuviško kapitalo įmonė, viena didžiausių mokesčių mokėtojų bei didžiausia darbo vietų kūrėja šalyje. Šiuo metu Lietuvoje veikia beveik pustrečio šimto „Maximos“ parduotuvių, kuriose dirba apie 15 tūkst. darbuotojų ir kasdien apsilanko daugiau nei 550 tūkst. klientų.

Pranešimą paskelbė: Rusnė Tamošaitytė, UAB „Fabula ir partneriai”

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą