Namai

Kuo išskirtiniai naujos statybos butai?

 Naujos statybos butai šiuo metu labai populiarėja. Daugelis gyventojų nebenori investuoti į senus namus, nes toks pasirinkimas ilgainiui reikalauja nemažai papildomų investicijų. Ypač dabar perkami nauji butai Vilniuje Vilkpėdėje. Įsigyti naują būstą pačioje Lietuvos sostinėje – visada geras sprendimas, nesvarbu, ar ten gyvensite patys, ar nuomosite. Tokia investicija visada atsiperka.

Taigi, kuo išsiskiria naujos statybos butai Vilniuje Vilkpėdėje ir kituose Lietuvos kampeliuose?

·         Plačios dizaino galimybės. Vienas iš didžiausių naujų būtų privalumų tas, kad pirkėjai paprastai gali iš anksto pasirinkti, kokios medžiagos bus naudojamos statybose, kokios spalvos bus buto sienos, grindys ir kita. Nuo pat pradžių galima mėgautis gyvenimu naujame pastate, kuris nereikalauja jokių papildomų investicijų ir yra įrengtas pagal konkrečius pageidavimus.

·         Ilgas garantinis periodas. Pirkdami seną butą, negaunate jokios statybinės garantijos. Štai naujos statybos butai, o tiksliau jų pastatai, turi bent 10 metų garantiją. Tai leidžia jaustis ramiai ir saugiai, kad artimiausiu metu tikrai neprireiks staiga keisti stogo ar remontuoti svarbių namo konstrukcinių dalių. Tai leidžia sutaupyti pinigų. Be to, naujiems būstams paprastai net ir draudimas kainuoja žymiai pigiau.

·         Energijos vartojimo efektyvumas. Naujos statybos namai dabar statomi pagal daug aukštesnius standartus, lyginant su praeities statybomis. Kiekvienas naujas būstas turi atitikti bent minimalius energijos vartojimo efektyvumo standartus. Tai labai svarbus privalumas, matant kaip kasmet kyla energijos sąnaudos. Ilgainiui šis veiksnys padeda sutaupyti nemažai pinigų. Be to galima pamiršti tokias problemas, kaip vėsios, drėgnos patalpos, vis atsirandantis pelėsis ir kita. Energetiškai efektyvus butas pasižymi sandarumu, šiluma ir jaukumu. Be to pasirinkę naują būstą, prisidedate ir prie gamtos išsaugojimo. Mažesnis energijos suvartojimas – geresnė aplinka kiekvienam.

·         Saugumas. Naujos statybos pastatai pasižymi didesniu saugumo lygiu. Čia automobilių stovėjimo aikštelės požeminės, visur gausu kamerų ir signalizacijų. Lauko teritorija rakinama, todėl gyventi tokiame bute visada yra saugiau. Be to visi šiuolaikiniai namai yra pastatyti pagal griežtus saugos standartus – naudojamos ugniai atsparios medžiagos.

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą