Studijos - Karjera

KTU, kviesdamas bakalauro studijoms, siunčia žinutę abiturientams: Studijos KTU – tau tinka

Lietuvos abiturientams vasaros pradžia reiškia ir startą į naują, studentišką gyvenimą – nuo birželio 1 d. galima teikti prašymus studijuoti Lietuvos aukštosiose mokyklose. Visi prašymai teikiami LAMA BPO internetinėje svetainėje. Kauno technologijos universitetas (toliau – KTU), kviesdamas bakalauro studijoms, siunčia žinutę abiturientams: „Studijos KTU – tau tinka“.

Nuo 2022 m. birželio 1 d. priėmimas KTU vykdomas į 42 pirmosios (bakalauro) pakopos studijų programas ir vieną vientisųjų studijų programą – Architektūrą. Priėmimas vykdomas tiek į valstybės finansuojamas, tiek į valstybės nefinansuojamas studijų vietas elektroniniu būdu. Norintys jame dalyvauti kviečiami teikti prašymus Bendrojo priėmimo informacinėje sistemoje (BPIS), jungiantis per LAMA BPO (Lietuvos aukštųjų mokyklų asociacijos bendrajam priėmimui organizuoti) tinklalapį. Minimalus konkursinis balas yra 5,4, jį paskaičiuoti galima čia.

Kodėl studijos KTU jums tinka?

Kiekvienam KTU studentui universitete yra sudaromos visos sąlygos atrasti save. Studentai turi galimybę studijuoti ne tik vienoje iš 42 studijų programų, bet ir įgyti papildomų žinių, renkantis BA+ kompetencijų paketą ir taip praplečiant savo karjeros galimybes.

Abiturientai gali rinktis studijas universitete tiek lietuvių, tiek anglų kalbomis. Kartu su „DISCOVERed“ tiems, kurie nori įgyti platesnės, tarptautinės patirties, universitetas suteikia galimybę išvykti į dalines studijas, ar atlikti praktiką pagal tarptautinių mainų programas.

Patiems aktyviausiems ir talentingiausiems KTU skiria net keleto rūšių stipendijas: universiteto talento stipendiją, mecenatų stipendijas, vienkartines skatinamąsias stipendijas, LR Prezidentų vardines stipendijas ar partnerių stipendijas.

Išsilavinimas – daugiau nei studijos

Studentams, kuriems vien studijų saviraiškai nepakanka, universitetas siūlo tapti „GIFTed“ talentų akademijos dalyviais ir plėsti savo žinias mokslo bei verslo srityse, dalyvaujant „Iššūkio“ veiklose, plėsti žinias finansinių technologijų sektoriuje dalyvaudami „SKILLed FinTech“ programoje. Tiems, kurie siekia įgyti praktinės patirties dar studijuodami universitete, ECIU universitetas, kurio dalimi yra KTU, pasiūlys studentams ir tyrėjams, bendradarbiaujant su miestais ir įmonėmis, spręsti realaus gyvenimo iššūkius.

KTU „WANTed“ karjeros dienos jau tūkstančiams studentų padėjo sėkmingai integruotis darbo rinkoje, o įmonių atstovams – rasti gabiausius darbuotojus savo organizacijai. Todėl ši programa siekia studentus ugdyti paklausiais ir reikalingais darbuotojais rinkoje.

Tuo tarpu popaskaitinės veiklos universitete formuoja asmenybes ir sudaro galimybes tobulėti bei susirasti naujų tikrų draugų, kurie lydės visų studijų metu. Turiningai leisti laisvalaikį studentus KTU kvies nemokamai sportuojant „ACTIVATed“ sporto klube, ar prisijungiant prie KTU organizacijų („UNITed“) ir meno kolektyvų („INSPIRed“).

Pagalba kiekviename žingsnyje

Pirmojo kurso studentams KTU vykdoma pradžios mentorystės programa GUIDed. Nuo 2014 m. programoje dalyvauja daugiau nei 300 karjeros mentorių, o savo karjeros mentorius jau turėjo beveik 600 studentų. Kauno technologijos universitetas yra pirmasis Lietuvoje, pasiūlęs studentams kompleksinę mentorystės programą, kurioje mentoriai naujuosius universiteto narius integruoja į universiteto bendruomenę, akademinį gyvenimą ir kultūrą. Vėlesniuose kursuose akademinę pagalbą studentams teikia akademiniai mentoriai bei tutoriai.

KTU rūpinasi kiekvieno studento sveikata, todėl universitete yra įsteigta įvairių pagalbos priemonių sistema, padedanti užtikrinti akademinę, psichologinę bei socialinę studentų gerovę.

Nors studijuojant universitete gali kilti įvairių iššūkių, KTU padeda juos įveikti. Universitete dirbantys specialistai nemokamai teikia tiek psichologinę, tiek dvasinę pagalbą studentams.

Universitetas siekia būsimiems ir esamiems studentams suteikti visapusišką pagalbą, todėl būsimų studentų konsultacijų centras yra pasiruošęs atsakyti į stojančiųjų rūpimus klausimus –el. paštu pasikalbam@ktu.lt bei telefonu +370 (679) 44 555. Taip pat galima kreiptis „Facebook Messenger“ programėle, paieškoje įvedant @ktu.lt.

Daugiau informacijos apie studijas KTU rasite čia.

Pranešimą paskelbė: Mantas Lapinskas, Kauno technologijos universitetas

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą