Laisvalaikis

Kontrolinės juostelės – ne tik viešbučių klientams

Kai keliaujate ilsėtis į tolimus kraštus, pavyzdžiui, Egiptą ar Turkiją, viešbutyje ant rankos jums uždeda apyrankę. Ji turi likti ant rankos visos kelionės metu, kad ir ką bedarytumėte – maudytumėtės, važiuotumėte automobiliu, keliautumėte. O tai kartais kelia keblumų. Bet šiandien mes ne apie tai.

Tokios kontrolinės juostelės gana dažnai naudojamos ne tik kurortiniuose viešbučiuose Hurgadoje ar Alanijoje, bet ir Lietuvoje.

Kontrolinės juostelės renginiams

Kontrolinės juostelės taip pat dažnai naudojamos įvairiems visą dieną trunkantiems renginiams. Paprastai juose galima laisvai vaikščioti po tam tikrą teritoriją – iš jos išeiti ir vėl įeiti, kada tik panorėsite. Su bilietu taip pat galima tai padaryti, bet bilietai dažnai pasimeta, juos lengva pavogti ir neteisėtai pasinaudoti. Kai ant rankos tvirta juostelė, tokių bėdų tikrai nekils. Pavogti juostelę galima, bet tik nukerpant. Bet tokiu atveju pasinaudoti ja bus sudėtinga, nes nutrauktas apyrankes paprastai keičia organizatoriai, kurie patikrina, ar pirkote bilietą. Čia vagims gali kilti sunkumų, todėl jau dabar galima drąsiai teigti, kad tokios kontrolinės juostelės visiškai užtikrina renginio saugumą.

Unikalus numeris

Kontrolinė juostelė gali turėti unikalų numerį, kuris būtų susijęs su tam tikru naudotoju. Taip pagal sąrašą visada galima pamatyti, kam ji priklauso. Tai naudinga, kai tokia juostelė yra randama pamesta ant žemės.

Numerį uždėti galima dviem būdais – specialiu antspaudu, kuris pasisuka per vienu numerėliu arba specialiai atspausdinus jau su numeriais spaustuvėje. Patvaresnis yra spausdinimas, nes antspaudą galima nuvalyti gana nesunkiai net ir to nežinant..

Taigi, tokios juostelės dažnai atstoja bilietą.

Skiriasi juostelių spalva

Juostelės paprastai būna skirtingų spalvų. Dėl to organizatoriai gali labai nesunkiai susigaudyti, į kurią renginio vietą jos turėtojams galima patekti. Pavyzdžiui, į VIP kambarį patenka tik su tam tikros spalvos juostele. Atminkite keliones. Juk ne visi poilsiautojai viešbutyje turi vienodas juosteles. Kai kurių poilsiautojų jos skiriasi.

Juostelės parduodamos lapais. Jos ploteriuotos taip, kad jas lengva būtų atplėšti ir uždėti ant rankos. Jos dar vadinamos Tyvek juostelėmis. Tai popieriaus, ant kurių jos spausdinamos pavadinimas. Jis pagamintas iš specialaus sintetinio plastiko, kuris nebijo vandens, drėgmės ar karščio. Šiomis juostelėmis prekiauja Juostelestau.lt el. parduotuvė.

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą