Idėjos namams

Kokie lauko baldai reikalingi kiekvieniems namams

Įsirengėte nedidelę terasą prie namų? Toliau jūsų lauko baldų paieška ir įsigijimas. Siūlome pradėti jų ieškoti Pigu.lt parduotuvėje, tačiau reikia aiškiai žinoti, ko ir kiek reikia. Šiame straipsnyje pasistengsime apžvelgti reikalingiausius lauko baldus.

Pirmiausia reiktų prisiminti savo įpročius. Ką mėgstate daryti lauke? Ką norėtumėte daryti? Vieni savo kieme mėgsta pasistatyti baseiną ir laisvas dienas leisti tiesiog vandenyje arba šalia baseino prieš saulę. Tokius žmones galėtume pavadinti „saulės gerbėjais“. Kiti žmonės kieme mėgsta ruošti maistą ant kepsninės, taip pat lauke valgyti vieni ar su draugais. Tokie žmonės galėtų būti vadinami „BBQ fanais“. Dar yra grupė žmonių, kurie terasoje ar kieme nori tiesiog atsipalaiduoti, paskaityti knygą, išgerti taurę vyno ar net padirbėti kompiuteriu. Tokius pavadinkime „Relakso meistrai“. Kokie lauko baldai tiktų visoms šioms grupėms žmonių?

Saulės gerbėjams – gultai ir krėslai

Saulės gerbėjams labai daug lauko baldų nereikia. Jiems reikalingi geri patogūs gultai, kuriuose būtų galima ir bendrauti, ir degintis. Tai reiškia, kad gultas turi būti ištiesiamas iki horizontalios padėties, o taip pat ir sulankstomas iki sėdimos padėties. Šalia gulto reikalingi nedideli lauko staliukai pasidėti kremui nuo saulės, gėrimams, knygoms. Nieko didelio ir griozdiško.

Nors tai ir saulės gerbėjai, tačiau skėčiai yra reikalingi ir jiems. Tai turėtų būti nedideli kilnojami skėčiai, kuriuos galima nesunkiai perkelti ir taip reguliuoti pavėsį.

BBQ fanams – ilgas stalas ir pavėsinė

Šiuos žmones vienija geras maistas ir nuolatinis bendravimas. Tam reikia trijų dalykų – kepsninės, ilgo stalo ir didelės pavėsinės, pageidautina su tinkleliu nuo uodų. Didelis stalas gali būti sustumtas ir iš dviejų stalų. Tiesa, jei lauko stalas yra apvalus, to nelabai pavyks padaryti.

Nereiktų užmiršti ir kėdžių ar suolų. Sofos ir foteliai čia nereikalingi, pakaks ir paprastų kėdžių, kad žmonės neužsisėdėtų ir rastų veiklos.

Pavėsinė yra labai svarbus lauko baldas. Ji turėtų būti pakankamai didelė, su specialiu praskleidžiamu tentu, kad įeitų dienos šviesa, o vakare būtų galima apsisaugoti nuo uodų ir kaimynų žvilgsnių. Aišku, ji turėtų būti stabili, kad lietuviškas vėjas jos nenupūstų. Pageidautina ir nelaidi lietui, nes ne visi vakarai pas mus yra saulėti ir ramūs.

Atsipalaidavusiems – foteliai ir sofos

Kai nori tiesiog paskaityti knygą, reikia patogaus ir minkšto fotelio arba sofos. Tiksliau kušetės, nes lauko baldai minkšti nebūna. Tiesiog į juos visada galima įdėti minkštus antklotus ir pagalvėles. Kad saulė nespigintų, reiktų pasirūpinti ir skėčiu nuo saulės. Pavėsinė irgi būtų idealu, tik reiktų įsigyti tokią, kuri leistų reguliuoti saulės šviesą.

Reikalingas ir nedidelis stalas arba net žurnalinis staliukas, ant kurio būtų galima susidėti daiktus. Pufas po kojomis irgi būtų ne pro šalį.

Galbūt reiktų išbadyti ir sėdmaišį vietoj įprasto rataninio fotelio?

Lauko baldai turi būti stilingi ir funkcionalūs, į juos galima susidėti tam tikrus daiktus, kad nereiktų jų nešioti iš sandėliuko ar garažo. Tik taip kieme susikursite tinkamą atmosferą ir galėsite pailsėti namuose. Keistai skamba, bet tai tiesa. O jei uždaras kiemas be kaimynų žvilgsnių, tai tik fantazija gali riboti jūsų laisvalaikį…

NaudotosKnygos.lt

One Comment

Parašykite komentarą