Horoskopai

Kokie kvepalai tinka kiekvienam zodiako ženklui

Kiekvieno zodiako moteris mėgsta skirtingus kvapus ir skirtingi kvepalai atskleidžia geriausias jos savybes. Juk visos žinome, kad tai kas tinka vienai, visiškai netinka kitai. Vienas iš būdų sužinoti, kokie kvepalai ir kokie aromatai tinka moteriai, pasidomėti kvepalais pagal zodiako ženklą. Tokia didelė kvepalų pasiūla el.parduotuvėse https://www.b-a.eu/c2431/Kvepalai-moterims verčia siaurinti paiešką, nes visų išbandyti neužteks viso gyvenimo.

Avinas (kovo 21 – balandžio 20)

Stiprus Avino charakteris reikalauja ir stipresnių intensyvesnių kvapų. Labiausiai tinkami kvapai šiai zodiako ženklo moteriai yra  aguona, pušis, pelargonija, rožė, sandalas, vanilė, kalendra, pakalnutė, kadagys, šalavijas, jazminas, ambra,  citrina, muskusas bei rozmarinas.

Jautis (balandžio 21 – gegužės 20)

Po šiuo zodiako ženklu gimusi moteris moka subalansuoti išorinę ir vidinę energiją bei tiesiog spinduliuoja harmonija. Atitinkamai Jaučiui labiausiai tinka subtilūs kvapai, tokie kaip muskusas, levanda, lotosas, bergamotė, rožė.

Dvyniai (gegužės 21 – birželio 21)

Nenustygstanti ir visuomet pasiryžusi išmokti, sužinoti ką nors naujo Dvynė linkusi eksperimentuoti ir išbandyti ką nors neįprasto. Tad ir jai priskiriami moteriški kvepalai yra įdomesni: sandalas, rožė, kedras, pušis, muskusas, žemuogė.

Vėžys (birželio 22 – liepos 22)

Emocionali ir nenuspėjama, kiekvieną dieną vis kitokia. Būtent tokia yra po Vėžio ženklu gimusi moteris. O jai tinkami kvepalai yra subtilūs ir švelnūs, vos juntami su jazmino,  aguonos, ambros, muskuso, sandalo natomis.

Liūtas (liepos 23 – rugpjūčio 23)

Šio zodiako ženklo moterys laikomos geraširdėmis ir draugiškomis, bet tuo pačiu užsispyrusiomis ir aktyviomis. Liūto ženklo merginos renkasi elegancija ir prašmatnumu dvelkiančių kvapų derinius iš rožės, ambros, jazmino bei kokoso kvapų.

Mergelė (rugpjūčio 24 – rugsėjo 23)

Praktiškumą mėgstančios Mergelės ženklo moterys yra ramios ir dažniausiai emocijas pasilaiko sau. Tačiau pasirenkami kvapai išduoda tai kas dedasi širdyje. Labiausiai šiam zodiako ženklui tinkantys kvapai yra muskusas, mira, rožė bei žemuogė.

Svarstyklės (rugsėjo 24 – spalio 23)

Charakteris, kuris spinduliuoja harmoniją ir pasitenkinimą gyvenimu – tai svarstyklės. Pasverti žodžiai ir pasverti pasirinkimai. Tad ir moteriški kvepalai pasirenkami subtilūs ir dažnai vadinami klasikiniais – rožė, levanda, jazminas, pušis bei sandalas.

Skorpionas (spalio 24 – lapkričio 22)

Emocialus Skorpionas yra darbštus bei kiek ekstravagantiškas. Tai atspindi ir šiam zodiako ženklui tinkančių kvapų natos: jazminas, levanda, rožė, muskusas, ambra bei mairūnas.

Šaulys (lapkričio 23 – gruodžio 21)

Šaulio ženklo moterys apdovanotos intuicija ir elegancija. Šiam nuostabiam bruožų deriniui pabrėžti reikia tik aromatų, kurie atskleidžia drąsią ir energingą Šaulių pusę. Tinkamiausios kvapų natos yra levanda, rožė, muskusas, ambra, jazminas.

Ožiaragis (gruodžio 22 – sausio 20)

Po kuklumo kauke slypintis seksualumas – Ožiaragis tikrai gali nustebinti. Darbščios ir užsispyrusios Ožiaragės moterys lengvai priima sprendimus ir tuo pačiu renkasi joms tinkančius lengvus kvapus su sandalo, rožės, lotoso, jazmino, ambros, pušies natomis.

Vandenis (sausio 21 – vasario 20)

Geras ir švelnus zodiako ženklas, tačiau tuo pačiu ir neprijaukintas, mėgstantis laisvę. Po Vandenio ženklu gimusios moterys mėgsta originalumą, tad ir kvepalai atitinkamai pasirenkami su įdomesniais kvapų deriniais, o pagrindinės kvapų natos yra citrina, ambra, žemuogė, sandalas, lotosas, rožė.

Žuvys (vasario 21 – kovo 20)

Žuvų zodiako ženklo moterys pilnos paslaptingumo ir mistikos. Tai savimi pasitikinčios, tačiau kuklios asmenybės, kurių gerąsias savybes ir grožį atskleidžia tinkantys kvepalai. Žuvims labiausiai tinka kedras, lotosas, levanda, sandalas, rožė bei jų deriniai.

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą