Įvairenybės

Kodėl verta rinktis karkasinį baseiną?

Karštą vasaros dieną vienas didžiausių malonumų – išsimaudyti vėsiame vandenyje. Tik ne visada yra galimybė nuvykti prie ežero ar kito vandens telkinio. Tikrai ne bėda. Tam puikiai gali pasitarnauti karkasiniai baseinai. Ką reikia žinoti apie jų pasirinkimą ir priežiūrą? Pataria specialistai iš ABCzaislai.lt.

Į ką atkreipti dėmesį renkantis karkasinį baseiną

Pirmiausia, be abejonės, reikia atsakingai apsvarstyti kokio dydžio baseino reikia. Galima rasti baseiną, kurio skersmuo didesnis nei 7 metrai. Tikrai gerai apgalvokite ar tikrai tokio reikia. Galbūt jame maudynėmis džiaugsis mažai žmonių. Tuomet mažesnis karkasinis baseinas bus racionalesnis sprendimas. Na žinoma, jeigu vandens malonumais mėgausis daugiau vaikų, tuomet daugiau erdvės bus didelis privalumas. 

Įvertinkite pinigų sumą, kurią galite skirti naujam pirkiniui. Karakasinį baseiną galima įsigyti už 100 eurų, bet gali tekti sumokėti ir iki 1000 eurų. Be abejonės, didžiausią įtaką kainai turi baseino dydis. Todėl verta atsakingai įvertinti savo poreikius ir galimybes, kad būtų galima išsirinkti optimaliausią variantą.

Jeigu jau mokate nemažus pinigus, tai tegul tai būna kokybiška prekė. Pasidomėkite baseinų gamintojo reputacija ir kokią produkciją geriausiai vertina kiti pirkėjai. Tokios informacijos  internetinėje erdvėje tikrai nesunkiai rasite.

Rinkdamiesi karkasinį baseiną tuo pačiu apsvarstykite kokie priedai prie jo reikalingi. Tikrai bus patogu jeigu turėsite kopėčias įlipti į baseiną, filtravimo siurblį, valymo įrankius, vandens temperatūros palaikymo sistemą ir kt.

Kaip prižiūrėti karkasinį baseiną

Pirmiausia dera žinoti, jog atėjus šaltajam sezonui, baseiną reikia išardyti ir gerai nusausinti. Taip galėsite kitą vasarą vėl džiaugtis kokybiška maudynių vieta. Sandėliuoti būtina sausoje vietoje.

Dažnas baseinų savininkas pastebi, jog po kurio laiko stovintis vanduo ima drumstis. To tikrai galima išvengti. Tiesiog tereikia naudoti specialius chloro preparatus. Taip pat, reiktų pasirūpinti vandens pH. Rekomenduojama kas savaitę atlikti pH testą ir naudoti specialias pH reguliavimo priemones.

Jeigu vandens dumbliai su laiku taps atsparūs chlorui, išsigąsti nereikėtų. Tiesiog tereikia pakeisti priemonę ir vanduo bus vėl skaidrus. Taigi, jeigu pakankamai skirsite  laiko vandens priežiūrai,  tikrai galėsite džiaugtis švaraus ir skaidraus vandens maudynėmis ir tam net nereiks išvykti iš namų.

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą