Laisvalaikis

Kodėl kelionei ar verslui verta išsinuomoti mikroautobusą?

Jei jau kuris laikas sukate mintį smagiai pakeliauti po Europą su artimiausias draugais bei jų šeimomis, jei norite patogiai ir be rūpesčių paturistauti po Lietuvą arba jei puoselėjate mintį surengti giminės susitikimą, bet pritrūko transporto, siūlome puikią išeitį – mikroautobusų nuomą. Mikroautobusų nuoma yra universali paslauga, tinkama tiek vienos dienos, tiek ir 2 savaičių ar ilgesnei kelionei. Mikroautobusą galima išsinuomoti net ir komerciniais tikslais. Pavyzdžiui, gal norite parsivežti produkcijos prekybai iš Lenkijos, Turkijos ar kitų šalių? Trumpalaikė mikroautobusų nuoma, kurią siūlo Autobus.lt, šiuo atveju puikiai tiks.

Kuo patrauklūs mikroautobusai?

Mikroautobusai labai patrauklūs tuo, jog degalų eikvoja praktiškai tiek pat, kiek ir lengvieji automobiliai, tad kur kas taupiau ilgai kelionei išsinuomoti mikroautobusą užuot keliavus dviem lengvaisiais automobiliais. Mikroautobuse telpa 9 žmonės (arba 8 keleiviai ir 1 vairuotojas). Kuo daugiau žmonių keliauja, tuo pigesnė nuomos paslauga. Vairuojant mikroautobusą iki 9 vietų, tinka ir paprastos B kategorijos lietuviškos teisės. Keleivių skaičius priklauso nuo keliaujamo atstumo. Pavyzdžiui, jei važiuojama netolimu atstumu Lietuvos teritorijoje, gali būti užpildytos ir visos 8 keleiviams skirtos vietos.

Tačiau jei kelionė tolima, optimalus keliautojų skaičius yra 5-6 asmenys, ypač jei bus imama daug daiktų. Jei daiktais pernelyg neapsikrausite, mikroautobuse tilps daugiau asmenų, ir t. t. Tiesa, jei bagažinė pailginto tipo – didesnė, mikroautobusu galės keliauti daugiau asmenų, nes daiktų neteks imti į saloną. Vykstant į ilgesnę kelionę, pravartu drauge pasiimti automobilinį šaldytuvą. Jis veikia nuo bendrojo elektros šaltinio, o nakvojant viešbučiuose šaldytuvą galima įsinešti ir įjungti į įprastą elektros lizdą.

Svarstantiems, ar geriau į kelionę vykti dideliu turistiniu autobusu su grupe, ar verčiau pasitikėti mikroautobusų nuoma, rekomenduojame pastarąjį variantą. Keliaudami mikroautobusu ne tik daugiau pamatysite, bet ir nereikės taikstytis su kelionės dalyvių užgaidomis, o norimuose objektuose galėsite būti tiek, kiek širdis geidžia, o ne kiek numatyta kelionės programoje. Savarankiškai planuotos kelionės yra vienos įsimintiniausių ir turiningiausių, nes patirsite daugiau nuotykių, tokiose kelionėse bus ir daugiau spontaniškumo, įvairovės.

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą