Laisvalaikis

Keliauti po Vilnių galima ir nuotoliniu būdu

Brown Castle Under Blue and Pink SkyŠiuo metu labai išpopuliarėjo virtualios ekskursijos, kurios suteikia galimybę pamatyti pačius gražiausius mūsų šalies miestus sėdint saugiai namuose. Daugiausia dėmesio sulaukia ekskursijos Vilniuje. Į jas galima leistis su visa šeima arba sukviesti draugus ar giminaičius iš skirtingų miestų. Dėl užsitęsusio karantino ir apribotų galimybių susitikti, tokia pramoga nuotoliniu būdu gali būti puikus būdas sustiprinti ryšius su seniai matytais bičiuliais ir smagiai bei naudingai praleisti popietę.

Kelionių vietos – labai skirtingos

Renkantis Jums labiausiai tinkamą ekskursiją turėtumėte palyginti kuo daugiau variantų ir pasirinkti tą kelionės kryptį, kuri labiausiai domina. Virtualios ekskursijos metu galite keliauti nuo Aušros Vartų link Katedros, senuoju valdovų keliu, pakeliui užsukant į nepažintus kiemelius ir ieškant istorijos pėdsakų namų fasaduose. Taip pat galima išsamiau susipažinti su Vilniaus gynybinės sienos istorija ir kartu su gide apkeliauti visą jos perimetrą. Šylant orams ir skleidžiantis žiedams, virtuali arba gyva ekskursija Bernardinų sode gali tapti puikia savaitgalio pramoga.

Domina ir vilniečius

Nors gali atrodyti, kad ekskursijos yra tinkamos tik tiems, kurie niekada iki šiol nebuvo Vilniuje arba paprasčiausiai neturėjo laiko pažinti sostinės, tačiau tiesa tokia, kad vis daugiau vilniečių, kurie ne vienerius metus čia gyvena, taip pat mielai išbando ekskursijas. Ne veltui sakoma, kad dažniausiai žmogus gyvenantis prie jūros ją mato labai retai. Lygiai taip pat yra ir su vilniečiais, kurių dažnam ne tik neteko pamatyti unikalių ar mažiau žinomų šio gražaus miesto objektų, tačiau taip pat retai užlipa į Gedimino ar Stalo kalną.

Ekskursijos ir užsieniečiams

Šio tipo virtualios ekskursijos taip pat sulaukia nemažai dėmesio ir iš užsieniečių, kurie šiuo metu aktyviai ieško būdų, kurie gali padėti pažinti kitus kraštus. Nors kol kas kelionės nėra uždraustos, tačiau galimybės pamatyti tam tikrus objektus gyvai yra sunkiai įmanomos, galiausiai, dėl saviizoliacijos kelionės tampa apskritai neįmanomos. Tokiu atveju miestų ir konkrečių objektų jame lankymas virtualiu būdų – geriausias pasirinkimas. Ne veltui rengiamos ekskursijos ir anglų kalbomis, kad pažinti mūsų gražų Vilnių galėtų kiekvienas, kuris tik to siekia.

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą